Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MSI StarFinder SF200 alebo Nokia LD-3W

Robo (50)|11.10.2006 10:07
Ak mate niekto skusenosti, poradte, ktory z tychto 2 je lepsi. Cenovo su takmer rovnako. SF200 je mensi a lahsi ... Oba maju SiRF Start III.
Alff (12)|23.12.2006 12:00
sel bych do te nokie, rychlejsi starty,ale jsou to jen moje osobni zkusenosti
dort (1212)|23.12.2006 12:08
mohu ti poradit jen stran Nokie a nedám na ní dopustit ( vyjma mírného porodu při rozcházení se smartphony, kde bylo nutno přepsat název při párování na GPS Nokia a pak vše chodilo korektně ) , prostě cena versus funkčnost jsem spokojený a neměnil bych
htcjirka (1875)|2.1.2007 13:11
Ja MSI StarFinder 200 vlastnim a rozhodoval se a zkousel jsem Nokiackou GPS a vyhrala to u me MSI diky tomu ze videla vice satelitu.V hustem lese s nokia GPS ma navigace mlcela,MSI videla 3 satelity.Takze to bylo pro me rozhodujici.Jinak je pravda ze nokia ma rychlejsi start nez MSI,ale pro me je zakladem citlivost a tam nokia GPS prohrava.Mluvim z vlastnich osobnich zkusenosti a testovani.MSI ma stejnou baterii jako nokia 6230i a ostatni modely,takze ani s baterii neni problem kdyby bylo potreba casem koupit novou.
qwero (104)|16.1.2007 15:56
Jirko (- prípadne ďalší skúsení užívatelia), môžem ešte otázku? Čo to znamená, že Nokia má rýchlejší štart? Najmä ma zaujíma, za ako dlhý čas naskočí SF200. Je to rádovo viac, ako je inde bežné?
Nevedel by si to prípadne porovnať s BT339? Tú som mal, ale už sa "minula".
Dík za ochotu