Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Plná RAM - nelze zapnout

trangula (2)|11.10.2006 08:22
Mám následující problém: omylem jsem zapnul záznamník na N560 a on nahrával dokud nezaplnil celou RAM.
Při zapnutí pda vyskočila hláška, že mám něco smazat, jinak nepujdou spustit některé aplikace, jenomže nemůžu, protože nelze spustit žádnou aplikaci. Ani prohlížeč ani activesync. Po několika restartech nabíhá jen po modrou obrazovku Windows Mobile.
Provedl bych restart do továního nastavení, ale mám tam důležité poznámky a dokumenty!
S.O.S.
Bobanovicz (511)|11.10.2006 10:33
RAM se po SR uvolňuje, takže v tom by to být nemělo,zkus ještě Reset (On/Off tlačítko + reset stylusem) a když nepomůže tak ti nic jiného než HR asi nezbude.

Pokud máš v PDA důležité věci tak zálohovat, zálohovat, zálohovat, známá pravda.
Zdenek Malinsky (9781)|11.10.2006 11:13
Ve WM 5 slouží RAM pouze pro běh aplikací, tudíž se tam žádné nahrávky hovorů uložit nemohou.
trangula (2)|11.10.2006 20:59
Vím že je paměť rozdělena na ukládání dat a na běh aplikací. Bohužel nějakým způsobem se mě ji podařilo celou zaplnit tou nahrávkou.
Problém se už vyřešil - vybila se mě téměř úplně bateria a při startu mě naběhl nějaký nouzový režim (alespoň to tam bylo napsáno) a s ním se mi podařilo synchronizovat s PC. Pak už jsem jen smazal tu nahrávku a po restartu bylo vše ok.