Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Že by metoda řešení BT problému pro Ipaq 5450?

bubo_ce4you (151)|26.12.2003 12:05
Ahoj,
hledám další "pozorovatele" a "výzkumníky" pro následující pokusy.
Musím říci, že jsem o Vánocích musel přeinstalovat svého Ipaq a ActiveSync, což tedy byla dobrá fuška (inu, dělal jsem to poprvé...)
A pak jsem si začal hrát s připojení Ipaqa 5450, proslulého nefunkčností BT připojení s mobily, a všiml jsem si několika věcí:
- když jsem vytvořil nové Bluetooth připojení a nějak ho pojmenovat, stejně vždy v nastavení spojení "Nastavit Bluetooth", takže jsem se už ani nesnažil to měnit
- v nastavení připojení u infra GPRS, které mi funguje, mám v "uchu" nastavení proxy zaškrtnuto připojení na internet, ostatní je volné, zatímco u stejně tvořeného a nastaveného připojení to zaškrtnutí vždy zmizí (že by při rozpojení spojení?)
- při synchronizaci přes ActiveSync se mi dopisovala firemní proxy do toho nastavení proxy
Takže jsem udělal to, že jsem si pomocí http://www.publicproxyservers.com našel nějaký přístupný proxy server - hned na první straně je VOL CZ ;-) - a nastavil tento proxy server pro http.
Poté jsem udělal reset a do nastavení raději vůbec nelezl. Když jsem se před 30 minutami připojil přes Bluetooth k N6310i, tak to zatím funguje a tahá data bez problému :-) Nevím sice, jak dlouho to vydrží, ale i tak je to teď mnohokrát lepší než dříve, kdy to vydrželo maximálně tak minutu...
Takže zkoušejte a dejte vědět! ;-)
Zdenek
bubo_ce4you (151)|26.12.2003 23:08
Ahoj.

tak si s tím pořád hraju. Zdá se, že ten název tam žádný smysl nemá, ale ta proxy zřejmě jo. Teď jsem tak měl spojenou Nokii 6310i a Ipaqa 2 hodiny 40 minut a přes Sunnysoft World off-line jsem stáhl skoro 10 MB.

Když seženu nabíječku k Nokii, tak to zkusím nechat přes noc s ICQ...

Zdenek
KOdlik_ce4you (52)|31.12.2003 15:34
[QUOTE="bubo"]Ahoj.

tak si s tím pořád hraju. Zdá se, že ten název tam žádný smysl nemá, ale ta proxy zřejmě jo. Teď jsem tak měl spojenou Nokii 6310i a Ipaqa 2 hodiny 40 minut a přes Sunnysoft World off-line jsem stáhl skoro 10 MB.

Když seženu nabíječku k Nokii, tak to zkusím nechat přes noc s ICQ...

Zdenek[/QUOTE]

Tak to je potesujici informace. Je to smutne, ze zrovna u tohoto modelu se musi cekat tak dlouho na HP, nez konecne udela nejaky patch. Bohuzel me umrel muj iPAQ, takze to nevyzkousim, ale jakmile jej servis da dohromady tak zkusim zakoupit upgrade (kdyz jeho cena tak dramaticky klesla) a vrhnu se na to - snad to pojede i me.

KOdlik