Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

VISOR - PORUCHA

null (0)|3.4.2002 20:18
Prosim o informaci zda nekdo ma zkusenosti s opravou PDA Visor DeLuxe fy Handspring, Po zarucni dobe se projevila zavada - porucha napajeni - Visor vydrzi s novymi bateriemi cca den neb dva, kontaktoval jsem jak prodejce (Datart) tak distributora (czech data systems) , ale opravy se NEPROVADI !!! pouze vymena kus za kus - neni problem u zaruky, ale po zaruce se musi zaplati cca 4500 Kc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takze i kdyz muze byt zavada banalni je nutna cela vymena - a cena za tuto sluzbu je zavratna ! prosim o jakoukoliv radu, Dekuji
Pavel Koza (4761)|4.4.2002 10:03
Sice Vam moc nepomuzu, ale tato praxe je bezna pravdepodobne u VSECH kapesnich zarizeni. Mne se kdysi davno porouchal HP 620LX 3 dny pred koncem zaruky. Volal jsem tam a rekli mi, at s tim rychle prijedu, protoze po zaruce se opravy neprovadej, a ze mi muzom maximalne prodat novej kus s 30% slevou...
luckyrnik (6)|24.7.2002 17:56
Co vim tak jedinej kdo to opravuje je COMPAQ ... delaj to modularne ... u HP nepripada v uvahu ... vydels to LXko nekdy rozebrany je to 4-vrstvej plosnej spoj s vysokou integraci ... tohle NEJDE OPRAVIT ... :) ... a pak ten visor to je jednoduchy ... tohle je efekt stejnej jako u III-palmu ... stejnej hw ... a tezko to opravit ... rekl bych ze jste se vy (nebo nejaky HACK v HACKMASTERU) pokusil pretaktovat procesor, coz se u VISORU nedoporucuje a nesmi (vzheldem k pouzitemu napajecimu clanku - baterky), protoze tam neni pojistka na vysi odberu (ktera je zel jen u V-ovejch palmu, teda tam sem ji objevil dyz sem ho overclockoval na 66Mhz), ktera spina v nebezpeci poskozeni jisteho tranzistoru teplem (nejsem si jistej jestli de o FET technologii ale dozajista je vysoke integrace a je to polovodic coz znamena ze teplo je peklo) ... no a ten se vam spalil ... teoreticky vubec nevim k cemu tam je, ale rek bych ze tam je bud ted je safr velkej vodpor ta spalena soucastka, a nebo to bylo jenom naky zarizeni pow-managmentu (coz je pravdepodobnejsi) ... kazdopadne spravit se to DA.Bohuzel jen se stejnym zarizenim ktere ma toto v poradku, anebo s tim tranzistorem ... a rek bych ze tak jako tak to na tech 4500 urcite vyjde ... navic ted prodavaj PLATINUM na servru palmpc.cz dost levne ... 6000 bez DPH ...