Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy s GPS (Nemerix) - reklamace???

bubo_ce4you (151)|10.10.2006 09:58
Zdravím,

mám dotaz na ostatní, zda mi mohou poradit.

Mám již asi 1,25 roku BT GPS Nemerix. V zásadě vždy jsem byl spokojen s její funkcí, byť v otázce citlivosti se objevily postupně lepší modely.

Poslední dobou se ale začalo stávat, že bez mně zjevného důvodu začala tato GPS "vypadávat", tj. ztrácet signál, i v místech, kde k tomu nebyl zjevný důvod (silnice v otevřené krajině apod.) - buď úplně či částečně (Tomtom indikoval pouze 1 čárečku).

O víkendu došlo k tomu, že už GPSka vůbec nechce "naskočit" - program Beeline mi indikuje klidně 7-9 družic, ale vůbec nedochází k zafixování či k zafixování dojde, ale hned dojde k jeho ztrátě. Zkoušel jsem to několikrát, zkoušel jsem vyndavat baterku apod. - ale nic nepomohlo... :-(

Rád bych se poradil, zda je ještě něco, co s tím zkusit, či zda už je to marné, a co tomu vlastně může být? MOhl jsem to třeba něčím zavinit

Taky se chci zeptat, zda má smysl to reklamovat, pokud to není závada mnou zaviněná (zakoupeno v Sunnysoftu), či rezignovat a koupit nějaký nový kousek, tentokrát se Sirf III čipem? U reklamace mi navíc vadí, že budu měsíc bez GPS - pochybuju, že mi tam nějakou zapůjčí...

Díky

Zdenek

krabicka3 (361)|10.10.2006 22:23
Jak to tak popisujes, ja osobne doporucuji reklamovat. Tvoje vinna to urcite neni. Opravdu nemam napad, jak bys to mohl zapricinit. Podle me ti daji novou.

P.S. a pokud ti vrati penize, tak nevahej a kup si i-tec BT-339, kterou ma asi vetsina z nas, protoze se urcite vsichni shodnem, ze je zkratka nejlepsi.;)