Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

RDS/TMC pro tomtom GO *10

adamis_ce4you (68)|10.10.2006 09:42
Vážení, před pár dny jsem si z Německa přivezl ke své 910-ce modul RDS/TMC. Bohužel jsem nikde na netu nenašel žádné podrobnosti, žádný návod k použití. Když jsem přístroj připojil. tak se napsalo, že tam je, ale od té doby se nic neděje. Nemůžu sehnat informace, jak u nás vysílá TMC, zdali je to v pravidelných časových intervalech nebo jenom při nějaké události - prostě NIC. Byl bych moc rád, kdyby se ozval někdo, kdo je v tomto více zběhlý a má nějaké zkušenosti. Díky...
Mudrunka (547)|10.10.2006 10:33
TMC je vysíláno neustále v Praze na Regině a plošně pak na Radiožurnálu. Problém může být to, že soft a data musí být připravena k využití tohoto vysílání i u nás. Např. jediný soft pro PDA pracující s TMC u nás (Dynavix) si jinde v Evropě zatím ani neškrtne a Navigon plně fungující tam si zase v tomto směru neškrtne u nás.
adamis_ce4you (68)|10.10.2006 12:16
díky za nějakou odpověď. Předpokládal jsem, že když tomtom všude píše, že u nás funguje TMC a dá do prodeje tuto součást navigace, že automaticky vše bude fungovat. A to jsem se asi spletl, že?!?!
Přesto bych byl moc rád, je-li tady někdo, kdo má tomtom RDS/TMC a mohl by popsat své zkušenosti (i z ciziny).

Díky
Alah (8)|16.10.2006 18:56
Zdar kolegové,
stal jsem se šťastným majitelem modulu RDS TMC....po připojení ho TT910 našel a po cca 10 minutach "naladil" stanici.....po 15 min další...atd problem je ale v tom(tom), že tyto stanice Radio Hana, RUby, CR OL...zadne dopravni info nevysílaji......:-( Takže ...lze nějak TT "donutit, aby si naladil CR1? nebo jak vlastně pracuje vyhledávání dopravních info?

Verze sw v TT je v pořádku t.j. 6.510

Díky
adamis_ce4you (68)|16.10.2006 19:03
Zdar - mám dojem, že tady jsme asi OT, protože tohle celé fórum je pro majitele PDA a v něm nainstalovaném navigačním softwaru. Dřív než nás vyhodí - tak jsem založil tuto diskusi na www.navigovat.cz - dejte si v hledání "RDS/TMC". Ahoj
Alah (8)|16.10.2006 19:20
Díky