Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prvni pda

Dahlik (37)|10.10.2006 01:41
Ahoj, jsem novym majitelem Axima a je to me prvni PDA. Mohl by mi, prosim, nekdo zkusenejsi jako treba Beecher jenom napsat jmena nejakych programku na tweak della jestli nejake jsou?? popr jestli se da nejakym poladenim zvysit vydrz treba jen o trosku? Davno jsem nekde cetl ze se na Axim musi instalnout Gapi driver pro grafiku, ale ja nevim co v tom driveru mam nastavit, jestli XScale LCD controler nebo 2700G LCD controler?? v ty napovede je psano ze doporucujou XScale ze je to rychlejsi ale to si protireci kdyz bude vykreslovat cpu ne? Omlouvam se predem, urcite je to zde nekde zodpovezeno, ale ja na tyto otazky odpoved nenasel :( Dekuju predem nejakemu odvazlivci,ktery by mi to polopate vysvetliil, NB mam poladeny jak jen to jde a jak si koupim novou hracku uz bych se v tom hrabal, tak jsem z toho celej nesvuj kdyz nevim jak do toho protoze PPC je pro me zatim uplne nova a neznama platforma :-)
atomion (1159)|10.10.2006 10:10
Dporučím Vám mrknout se na beecherův blog a Aximech ;)
Zdenek Malinsky (9781)|10.10.2006 10:33
1. Nebylo by lepší se nejdříve trochu seznámit s PDA (např.rubrika Začínáte? Čtěte! na titulní straně webu) a teprve časem "to polaďovat"? Také se nejdříve naučíš chodit, pak běhat a teprve potom běžíš 100, 200, 800m a až nakonec marathon.
2. Nejsem si jistý, ale GAPI driver ještě pro WM 5 není.
Dahlik (37)|10.10.2006 17:43
No trosku jsem se jiz seznamil, ale malo proto si chci rozsirit obzory...Z beacheerova blogu prave nejsem moc chytry, jelikoz tam nemohu najit, asi mou neschopnosti, primo nejake triky. Vzdy pise jen o tom, ze se objevil nejaky novy programek :( Kdyz GAPI neni na WM 5, je tedy vubec k necemu dobry 2700G v beznem rezim krom prehravani filmu TCMP ???