Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario vs Active sync. nemůžu rozchodit....

crashpc (71)|9.10.2006 22:07
mam mam dojem 4.2 verzi, ale pro instalaci (nemam SP2) musim nastavit kompatibilitu na Win 2000 abych active sync vůbec nainstaloval. po připojení varia to chce ovladače na něj, a když "mu je dám" tak napíše že sou moc prastarý a že to nenainstaluje. pravděpodobně ani nejde o active sync samotný. dělaj tlaky windowsy. neví někdo kde vzít správný ovlladače?
Zdenek Malinsky (9781)|10.10.2006 08:34
A proč nemáš SP2? Nebude to s tím tak jednodušší?

Přesunuto do + Komunikace & Synchronizace
crashpc (71)|10.10.2006 17:19
už to řešim, ale nevim jestli tam půjde nacpat(2ka). ty windowsy sou hodně starý, prapůvodní XPéčka....

//edit: jak sem řikal - servicepacky tam nainstalovat prostě nejdou. tak už jen koupit čtečku na paměťovky nebo přes foťák....
crashpc (71)|12.10.2006 08:31
foťák asi nepodporuje Mass Storage takže tu mam 2gigovku na kterou nemůžu nic nahrát :-D :-D
Leeloo de Ramalis (0)|21.10.2006 12:51
Mám dotaz. Jsem tu nevej.
Mám MDA VARIO pře 2 dnama jsme si synchronizoval s PC a použival jsme windows medai player.No abych si mohl nahravat filmy ale nyní mi nejde nenajde mi telefon ani pamětovou kartu...
Ale přitom v pruzkumniku je ale windows media player nic.
Zkusil jsme i dostranit Win.Medi.Play ale nepomohlo...
Prosím o radu díky:)
Bobanovicz (511)|21.10.2006 14:24
[QUOTE="crashpc"]už to řešim, ale nevim jestli tam půjde nacpat(2ka). ty windowsy sou hodně starý, prapůvodní XPéčka....

//edit: jak sem řikal - servicepacky tam nainstalovat prostě nejdou. tak už jen koupit čtečku na paměťovky nebo přes foťák....[/QUOTE]

No ono pokud je SP určený pro XP tak je to pro ty "prapůvodní" žadné jiné nejsou. Takže u tebe je spíš problém v sériových číslech, které ten SP2 zná a kontroluje :D