Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nelze obnovit zálohu

german (5)|23.12.2003 13:18
Prosím o pomoc.
Po delším nepoužívání se mi vybila baterie a při pokusu o obnovu z CF karty se mi ukazuje, že není nic zálohováno a tlačítko restore je nepřístupné. Když se ve file exploreru podívám na kartu, je tam soubor Compactflashbackup vytvořený 7.2.03 o velikosti 6,47 MB. Po kliknutí se objeví hláška, že tento soubor není platná aplikace PocketPC. Je ještě nějaká naděje? Před časem jsem z té karty z tohoto souboru bez problémů systém obnovil. Díky za pomoc.
PavelR. (2184)|23.12.2003 21:10
... tezko rict, kde je problem. To, ze soubor zalohy neni asociovan s zadnou aplikaci (viz vami zminovane chybove hlaseni), je celkem normalni. Vidi vase PDA zalohu pokud ji presunete napr. do RAM nebo pameti typu FileStore, LOOXStore atd? Mimochodem co mate za PDA? Co po tvrdem resetu?

PavelR.
german (5)|23.12.2003 23:05
Tvrdý reset jsem zkoušel, mám Ipaq3660, upřesním - při spuštění aplikace CF backup je záložka restore přístupná, ale u všech položek je uvedeno none a tlačítko start je nepřístupné. Soubor z CF karty lze bez problému nakopírovat do počítače i do RAM Ipaqu.
Ale teď to vypadá, že se něco podařilo, když jsem to nakopíroval do RAM a vytáhl CF, v restore se ohlásila chyba, že není zasunutá CF, ale u jednotlivých položek už byly údaje. Tak jsem ji zasunul zpět a rozběhlo se to, čekám.....
Vyšlo to, asi nějaká magie, ale díky moc za nakopnutí.