Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC P3300 aneb Compact III aneb HTC Artemis aneb XDA Orbit

Falco_ce4you (311)|8.10.2006 23:51
Nový Compact s pořadovým číslem III nám trochu zhubnul, cestou přibral GPS, EDGE a WiFi (mimo MDA Compact III za stáje T-Mobile, kde nejspíš nebude) a měl by se v nejbližší době objevit u O2 v Německu v mírně upraveném hávu a pod názvem XDA Orbit (viz. tisková zpráva ). Krom módní GPS se můžeme těšit na úplně nový systém ovládání "něco-jako-trackball" a otočný "prstýnek". Hmmm, docela se těším až si to ošáhnu. :)

  • Předpokládaná cena: cca 14tis./ 7250 Kč při upsání se O2 v Německu.
  • Ceny včetně TomTom navigace a sady map.
  • OS: WM 5.0 Aku 2
  • Rozměry: 108 × 58 × 17 mm
  • Display: smutná klasika QVGA 64k barev
  • Sítě: Quadband
  • Procesor: TI OMAP 200MHz Auuu... :no:
  • Paměť: 64/128 MB (+ v ceně 512MB microSD - mrkněte na její umístění)
  • Foťáček: 2Mpix (no, uvidíme jaké budou obrázky)
  • Data: GPRS 10, EDGE, IrDA, BT, WiFi (jak kde)
  • GPS: SIRF Star III
  • Integrované FM Rádio

Velká recenze u kolegů na MobilManii, info o XDA Orbit na webu Komunikátory
CommanderZ (1798)|9.10.2006 16:41
Prijde mi ze to je krok vedle. Slaby CPU akceptuji, ale tohle je pro me neco jako varovani "od tehle veci ruce pryc":

[QUOTE]Sluchátka se nyní, podobně jako u HTC MTeoRu připojují přes mini USB konektor. Zatímco synchronizační kabel má zkosené dvě hrany, sluchátka pouze jednu a tak je nelze připojit k jiným USB konektorům. V současné době bohužel nevím o redukci, která by umožňovala připojení vlastních kvalitních sluchátek. Do doby, než se redukce na trhu objeví (pokud vůbec), zůstává jediným řešením technologie Bluetooth s profilem A2DP[/QUOTE]

A ten prvni je pekne hnusny :))
Falco_ce4you (311)|9.10.2006 18:17
No jo, no.
Ta sluchátka bych ještě oželel, ale viděl jsem v akci OMAP na Wizardovi a z počátku jsem si myslel, že jde o vadný kus. :disgusted:
Ale zase na druhou stranu, na MP3ky mám iRivera, video si na MDA nepouštím a navigaci mi to snad utáhne, ne?
No, jak jsem napsal - docela bych si to rád osahal a to nejen kvůlivá trackballu.
Jestli to bude v říjnu u O2 v Německu, tak by to v listopadu snad mohlo dorazit i k nám a zkusím si to u kyslíků půjčit.

Připadá mi, že snad HTC koupilo nějakou zmrskanou sérií miniUSB konektorů a za každou cenu je chtějí vystřílet. :D
CommanderZ (1798)|9.10.2006 19:11

Me se po zkusenosti s n30 nelibi zadne nove revolucni ovladani. Asi jsem na to moc konzerva
:))