Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ 4150 a SIemens ME45

skyvlado (72)|23.12.2003 10:05
Nemáte niekto skúsenosti s kombináciou týchto zariadení. Vymenil som LOOXa za 4150 :)) , ale mám problém s prenosom dát (vizitiek, vytáčania a pripojenia na net) cez IrDa port. Smerom z telefónu idú vizitky v poriadku, ale opačne nič. Telefón zachytí signál, ale potom to spadne a iPAQ hlasi chybu.
Ďalší problém mám pri posielaní vizitiek cez IrDa na T610 - nečitateľná diakritika. Cez bluetooth je však OK. Kde je chyba?
Ruka_ce4you (86)|29.12.2003 23:37
S tema vizitkama z iPAQ do telefonu. Je pravda, ze to zachyti signal, a pak spadne a v PDA to vyhlasi chybu, ale pak tam naskoci dalsi radek a tam je napis odeslat. Tak na nej klepni a melo by se to prenest. Aspon me to takhle funguje. Akorat ze u kontaktu s vice cisly, se prenese jen dve (cislo na mobil a tel. do prace:( ) a do Tel. cisla (na mobilu) se hodi cislo mobilniho, telefonu.

Ja mel zase jiny problem. Kdyz sem chtel neco poslat z mobilu do iPAQu. Tak me to porad hlasilo jakousi chybu na mobilu. Pak sem zaskrtl na PDA Prijmou vsecny Ir prenosy a uz to slo.
Jen jedine co mi vadi je, ze se zadana adresa nacpe automaticky do adresy zamestnani :( I kdyz je to mozna logicke, ale ja mam vic adres domu nez do prace. A predelavat to je otrava. Nevi nahodou nekdo jestli se to da nejak nastavit?
skyvlado (72)|30.12.2003 04:32
iPAQ hlasi nevyrizeny... a nic
s tou adresou Ti asi nepomozem:?