Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: iPAQ 4150 a SIemens ME45

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2002

Nemáte niekto skúsenosti s kombináciou týchto zariadení. Vymenil som LOOXa za 4150 ) , ale mám problém s prenosom dát (vizitiek, vytáčania a pripojenia na net) cez IrDa port. Smerom z telefónu idú vizitky v poriadku, ale opačne nič. Telefón zachytí signál, ale potom to spadne a iPAQ hlasi chybu.
    Ďalší problém mám pri posielaní vizitiek cez IrDa na T610 - nečitateľná diakritika. Cez bluetooth je však OK. Kde je chyba?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

S tema vizitkama z iPAQ do telefonu. Je pravda, ze to zachyti signal, a pak spadne a v PDA to vyhlasi chybu, ale pak tam naskoci dalsi radek a tam je napis odeslat. Tak na nej klepni a melo by se to prenest. Aspon me to takhle funguje. Akorat ze u kontaktu s vice cisly, se prenese jen dve (cislo na mobil a tel. do prace ) a do Tel. cisla (na mobilu) se hodi cislo mobilniho, telefonu.

Ja mel zase jiny problem. Kdyz sem chtel neco poslat z mobilu do iPAQu. Tak me to porad hlasilo jakousi chybu na mobilu. Pak sem zaskrtl na PDA Prijmou vsecny Ir prenosy a uz to slo.
    Jen jedine co mi vadi je, ze se zadana adresa nacpe automaticky do adresy zamestnani I kdyz je to mozna logicke, ale ja mam vic adres domu nez do prace. A predelavat to je otrava. Nevi nahodou nekdo jestli se to da nejak nastavit?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2002

iPAQ hlasi nevyrizeny... a nic
    s tou adresou Ti asi nepomozem:?

Podobná témata

1. WM5/6 na iPaq 4150
    Od sgtmajfoley v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-06-2008, 11:06
  2. Siemens (Fujitsu + ME45) = ? internet ?
    Od Sorak_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 06-01-2004, 21:41
  3. GPRS s iPaq 3760 a Siemens ME45 - nemůžu to rozchodit
    Od mirek36 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 21-10-2002, 21:38