Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Chvění obrazu

M66 M66 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Dobrý den,
    občas se mi na MIO A701 stane, že se obraz na displeji začně jakoby třást. Jsou znatelné řádky a poskakuje tak +/- pár řádků. Většinou se to stává u nějaké primitivní hry typu Sudoku, Solitair, někdy i Today screen. Vždy se roztřese - srovná se - roztřese - ... (několik sec intervaly) a pak to přestane.
    Nenapadá někoho příčina?
    Děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

a701cku jsem mel nejaky cas v ruce, ale nic takoveho nedelal; ani nevim, co by ho primelo neco takoveho odelat. zkuste reklamaci...

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Už se mi to asi 3x taky stalo (tuším vždy v programu OziExplorerCE, zapnutá GPS) a vím o dalším MIU, na kterém se to taky objevilo. Takže to je možná "vlastnost" celé série

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

no mně se to občas (vzácně) stane taky... nepovažuju to za tragédii.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Ozaj čo sa týka OZI Exploreru, nahráva niekomu do pamäte trasu napr. červenou farbou, alebo inou akú si predvolí? Mne síce OZI funguje, ale na displeji nič nevykresluje, a teda ani neukazuje prejdenú trasu. Kamoš má PDA s GPS, a jemu to funguje tak ako má. Porovnávali sme nastavenia, všetko máme rovnako ale mne to tú trasu na displeji nevykresluje. Čo s tým kurňa môže byť - vie to niekto??? Dikess

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Track se mi vykresluje (resp. posledních XXX bodů), i barva se chová podle nastavení v Configuration|Tracks... Mám verzi 1.12.3e a chová se korektně i na jiném MIU co "znám". Ověř zda se ti třeba opravdu ukládá track do .plt souboru, příp. zkus nějaký v OziCE otevřít.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Tak už sa to rozchodilo samo od seba a na druhý deň to začalo fungovať ako má. Len by som sa chcel spýtať, či sa dá spätne vložiť prejdená trasa cez to load route, pretože keď to urobím, vyznačím trasu a dám OK, tak by sa teoreticky mala ukázať a malo by ju vykresliť. Ale nič to neurobí. Robí sa to dajako inak?

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Track (*.plt) lze nahrát přes Track Log|Load Track File.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Trosku off topic, toto patri asi do uplne inej diskusie, nie?

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

To treseni se mi taky deje a i kdyz nic nedelam... ale je to dycky jenom na primem slunci, tak myslim, ze to bude jenom dukaz obnovovaci frekcence displeje Na mym starym Siemensu CX65 zas na primem slunci jsou videt cary, ktere jezdi zdola navrch... nebo zvrchu dolu...? Myslim, ze to je blbost, kterou neni duvod se zaobirat Pokud to teda nekomu nedela ve stinu. To bych pak urcite resil reklamaci.

Podobná témata

1. pul obrazu VGA, pul obrazu QVGA...
    Od kubisz v sekci Toshiba
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-12-2012, 18:25
  2. nastaveni obrazu map
    Od nosacm v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 26-06-2009, 11:30
  3. HTC Diamond-chveni displeje
    Od Georgito v sekci Zbývající PPC