Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chvění obrazu

M66 (116)|8.10.2006 17:16
Dobrý den,
občas se mi na MIO A701 stane, že se obraz na displeji začně jakoby třást. Jsou znatelné řádky a poskakuje tak +/- pár řádků. Většinou se to stává u nějaké primitivní hry typu Sudoku, Solitair, někdy i Today screen. Vždy se roztřese - srovná se - roztřese - ... (několik sec intervaly) a pak to přestane.
Nenapadá někoho příčina?
Děkuji.
organiq (165)|8.10.2006 18:57
a701cku jsem mel nejaky cas v ruce, ale nic takoveho nedelal; ani nevim, co by ho primelo neco takoveho odelat. zkuste reklamaci...
viper37 (22)|8.10.2006 19:50
Už se mi to asi 3x taky stalo (tuším vždy v programu OziExplorerCE, zapnutá GPS) a vím o dalším MIU, na kterém se to taky objevilo. Takže to je možná "vlastnost" celé série :D
zizla (16)|8.10.2006 20:06
no mně se to občas (vzácně) stane taky... nepovažuju to za tragédii. ;)
janox (216)|8.10.2006 21:28
Ozaj čo sa týka OZI Exploreru, nahráva niekomu do pamäte trasu napr. červenou farbou, alebo inou akú si predvolí? Mne síce OZI funguje, ale na displeji nič nevykresluje, a teda ani neukazuje prejdenú trasu. Kamoš má PDA s GPS, a jemu to funguje tak ako má. Porovnávali sme nastavenia, všetko máme rovnako ale mne to tú trasu na displeji nevykresluje. Čo s tým kurňa môže byť - vie to niekto??? Dikess
viper37 (22)|9.10.2006 19:51
Track se mi vykresluje (resp. posledních XXX bodů), i barva se chová podle nastavení v Configuration|Tracks... Mám verzi 1.12.3e a chová se korektně i na jiném MIU co "znám". Ověř zda se ti třeba opravdu ukládá track do .plt souboru, příp. zkus nějaký v OziCE otevřít.
janox (216)|9.10.2006 20:01
Tak už sa to rozchodilo samo od seba a na druhý deň to začalo fungovať ako má. Len by som sa chcel spýtať, či sa dá spätne vložiť prejdená trasa cez to load route, pretože keď to urobím, vyznačím trasu a dám OK, tak by sa teoreticky mala ukázať a malo by ju vykresliť. Ale nič to neurobí. Robí sa to dajako inak?
viper37 (22)|9.10.2006 20:35
Track (*.plt) lze nahrát přes Track Log|Load Track File.
stehan (114)|10.10.2006 08:04
Trosku off topic, toto patri asi do uplne inej diskusie, nie?
bkf1_ce4you (368)|11.10.2006 22:24
To treseni se mi taky deje a i kdyz nic nedelam... ale je to dycky jenom na primem slunci, tak myslim, ze to bude jenom dukaz obnovovaci frekcence displeje;) Na mym starym Siemensu CX65 zas na primem slunci jsou videt cary, ktere jezdi zdola navrch... nebo zvrchu dolu...? :D Myslim, ze to je blbost, kterou neni duvod se zaobirat :D Pokud to teda nekomu nedela ve stinu. To bych pak urcite resil reklamaci.