Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDAc- nefunguje telefon! příjem ano, odchozí ne! HELP!

nejsempanna (60)|8.10.2006 14:24
Při inovaci ze staré původní ROM se mi stalo něco nečekaného. Nyní mi přestal přístroj fungovat jako telefon. Nemohu nikam volat, krom operátora T-mobile 4603. SMSka nelze odeslat. Příjem sms a hovorů je bezproblémový. Ale nemohu volat ani posílat. Poraďte!!! Pls.. HELP ME
sejra (115)|8.10.2006 15:30
Heh...No pokud HR nepomaha, mel byste flashnout na starou dobrou ROMku od T-mobilu... Tohle vypada, ze se Vam poskodila Radio cast systemu...Preflashovat, tot pravim ja.
nejsempanna (60)|8.10.2006 15:32
Tohle je taky flashka od T-mobile. 1.13.. není jiné řešení? nějaké přenastavení.
nejsempanna (60)|8.10.2006 15:47
Totot se děje vždy po HR až tehdy kdy připojím MDAc k PC a synchronizuji. :evil:
ElSoft (1244)|8.10.2006 17:40
pouze synchronizuješ, nebo i obnovuješ systém ze zálohy?
nejsempanna (60)|8.10.2006 19:47
Synchronizuji, porotže obnova nefunguje. Ale už jsem to vyřešil a to pouze tím, že nesynchronizuji konktakty, jinak vše ostatní ano. Naštěstí poučen z chyb dřívějších si je ukládám na SIMkartu. TAkže už v pohodě.
GeorgeCZ_ce4you (141)|9.10.2006 09:39
Nemas nahodou nejaky problem s formatem cisel, ktery se vytvari pri synchronizaci?
Predpokladam, ze si zkouzel cisla normalne vytacet a nehledat v kontaktech. BTW Co to presne znamena "nemohu nikam volat"? Pise to nejakou hlasku?
Synchroniozujes s Outlookem? Zkousel si vytvorit resp. pouzit jen par kontaktu na zkousku a ty synchronizovat?
nejsempanna (60)|9.10.2006 10:30
Zkoušel sej mvytáčet čísla, zkoušel sej mhledat v kontaktech. Nejde to. Vytočím číslo a píše, "Vytáčím", a náhle "Volání ukončeno". Synchronizoval sje mjak ouplně vždy jindy. Pokaždé to šlo. Ale nastal problém s přechodem na novou ROM. Ale vyřešil sje mto tím ,že si čísla budu zálohovat an SIMku.