Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MS Outlook 2000 (na PC) - nejde uložit událost

adamekma (250)|8.10.2006 02:56
Při pokusu o uložení nové události mi outlook píše, že "rozhraní zasílání zpráv vrátilo neznámou chybu. Pokud problém potrvá, spusťte aplikaci Outlook znovu."

-ale nepomáhá ani restart PC, ani synchronizace s PDA, ani jeho odpojení od PC
- změnit starou událost jde, ale zkopírovat ji nejde (ta samá chybová hláška)
- když vytvořím novou událost v PDA, tak při synchronizaci vyhodí konflikt, a ta nová událost se do PC nesynchronizuje
- uložit nový úkol nebo kontakt normálně jde
- vytvořil jsem novou složku typu kalendář - tam nové události fungují, ale tuhle složku nemůžu synchronizovat, ani v ní nefungují připomínky

-podle všeho to vypadá na narušenou složku "kalendář"
cca. od r. 2000 v ní mám cca. 16 tisíc položek. Zkusil jsem je zkopírovat do nový složky, a tu starou promazat. Ale po smazání 12tisíc položek už ty poslední 4 tisíce smazat nejdou - zase ta samá chyba.
Takže v udáklostech/kalendáři teď nemůžu dělat nic.

Tuší někdo co s tím?

díky moc - jsem teď úplně organizačně paralyzovanej...


(soubor .pst má jen cca. 130 MB a vypadá nepoškozeně - chyba je fakt asi jen v tý konkrétní složce, ale nevím co s ní)

adamekma (250)|8.10.2006 11:11
a přes noc přestala fungovat i ta nově založená složka, do který jsem zkopíroval data z tý původní, narušený složky.
A položky nejdou nejen vytvářet, ale ani mazat. Jediný co jde, je editovat (přesouvat, přejmenovávat) starý položky - ale bez mazání a kopírování.

Tuší někdo jak z toho ven?
Žulda_ce4you (244)|8.10.2006 11:22
Zkusil bych vytvořit nový .pst a do něj naimportovat položky ze starého.
adamekma (250)|8.10.2006 15:11
nepomohlo.
a zkusil jsem i opravu produktu office z instalacniho CD, a to prineslo jen moznost zapsat jednu novou schuzku, a pak znova to samy (ani tu nove zapsanou schuzku nemuzu smazat)
adamekma (250)|19.10.2006 12:07
Tak uz je to vyreseny, takze kdyby vas to nekoho taky potkalo:

-zkusil jsem nejdriv uplne vsechno krome sveceny vody - oprava instalace, servicepacky a hotfixy, preinstalace, uplna odinstalace s rucnim promazanim a nova cista instalace, importy pst, importy ruznych slozek z ruzne starych zaloh pst a dosynchroizaci novych udalosti z PDA- nic nepomohlo
-vyresil to upgrade na MSO 2003

takze kdyz vas to nekoho potka, tak se vybodnete na ty opicarny co jsem delal predtim, a rovnou to upgradnete - a pocitam ze se vam pak narozdil ode me pritom zachova taky vetsina nastaveni, ktery ja ted musim delat znova