Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: MS Outlook 2000 (na PC) - nejde uložit událost

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Při pokusu o uložení nové události mi outlook píše, že "rozhraní zasílání zpráv vrátilo neznámou chybu. Pokud problém potrvá, spusťte aplikaci Outlook znovu."

-ale nepomáhá ani restart PC, ani synchronizace s PDA, ani jeho odpojení od PC
    - změnit starou událost jde, ale zkopírovat ji nejde (ta samá chybová hláška)
    - když vytvořím novou událost v PDA, tak při synchronizaci vyhodí konflikt, a ta nová událost se do PC nesynchronizuje
    - uložit nový úkol nebo kontakt normálně jde
    - vytvořil jsem novou složku typu kalendář - tam nové události fungují, ale tuhle složku nemůžu synchronizovat, ani v ní nefungují připomínky

-podle všeho to vypadá na narušenou složku "kalendář"
    cca. od r. 2000 v ní mám cca. 16 tisíc položek. Zkusil jsem je zkopírovat do nový složky, a tu starou promazat. Ale po smazání 12tisíc položek už ty poslední 4 tisíce smazat nejdou - zase ta samá chyba.
    Takže v udáklostech/kalendáři teď nemůžu dělat nic.

Tuší někdo co s tím?

díky moc - jsem teď úplně organizačně paralyzovanej...

(soubor .pst má jen cca. 130 MB a vypadá nepoškozeně - chyba je fakt asi jen v tý konkrétní složce, ale nevím co s ní)

Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

a přes noc přestala fungovat i ta nově založená složka, do který jsem zkopíroval data z tý původní, narušený složky.
    A položky nejdou nejen vytvářet, ale ani mazat. Jediný co jde, je editovat (přesouvat, přejmenovávat) starý položky - ale bez mazání a kopírování.

Tuší někdo jak z toho ven?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Zkusil bych vytvořit nový .pst a do něj naimportovat položky ze starého.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

nepomohlo.
    a zkusil jsem i opravu produktu office z instalacniho CD, a to prineslo jen moznost zapsat jednu novou schuzku, a pak znova to samy (ani tu nove zapsanou schuzku nemuzu smazat)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Tak uz je to vyreseny, takze kdyby vas to nekoho taky potkalo:

-zkusil jsem nejdriv uplne vsechno krome sveceny vody - oprava instalace, servicepacky a hotfixy, preinstalace, uplna odinstalace s rucnim promazanim a nova cista instalace, importy pst, importy ruznych slozek z ruzne starych zaloh pst a dosynchroizaci novych udalosti z PDA- nic nepomohlo
    -vyresil to upgrade na MSO 2003

takze kdyz vas to nekoho potka, tak se vybodnete na ty opicarny co jsem delal predtim, a rovnou to upgradnete - a pocitam ze se vam pak narozdil ode me pritom zachova taky vetsina nastaveni, ktery ja ted musim delat znova

Podobná témata

1. Kam co uložit
    Od pavel227 v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-02-2007, 16:19
  2. Nejde synchronizovat Outlook
    Od Spine v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-02-2007, 23:13
  3. Windows Mobile 2003 SE a outlook 2000
    Od Sergej_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq