Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Záloha systému-WM5 jakým softem?

SpeedyTuning (240)|7.10.2006 16:07
potreboval bych nejaky softik pro zalohu veskerych dat NA MDA COMPACT II
Zdenek Malinsky (9781)|7.10.2006 16:11
Třeba od Sprite, SPB, Sunnysoft...
Jimm98y (237)|7.10.2006 18:17
Sprite backup bych moc nedoporučoval, po provedení hard resetu a pokusu o obnovení dat ze zálohy už mi nešlo spustit skoro žádnou aplikaci, inbox nefungoval a zařízení po chvíli vždy vytuhlo. Když jsem použil spb backup 1.12, tak obnova sice proběhla úspěšně, aplikace fungovaly, ale nešlo mi synchronizovat data s pc, pořád to ukazovalo hledání změn a pak to zahlásilo chybu. Teď jsem skončil u spb backup 1.5.1 CZ a zatím po obnově dat vše funguje přesně jako před vytvořením zálohy...
Michal Dvorak (27)|14.10.2006 21:19
mno myslim ze spb backup je jedna z nej. variant - doporucuji.
radekhulan (315)|14.10.2006 23:45
Také doporučuji SPB Backup. Dnes jsem si mírně hrál s registry, smazal něco co jsem neměl, a kdybych neměl pravidelnou noční zálohu, vypadalo to na hardreset a reinstalaci celého TyTN..
TOMBY_ce4you (42)|15.10.2006 00:48
Spb je asi nej. Sprite mi take nevalil, jak jsem si predstavoval.
jval (453)|16.10.2006 13:05
Muzu vedet co konkretne vam vadilo na Sprite, pouzivam ho jiz dlouho a nemuzu si stezovat, zatim me nikdy nenechal ve stychu.
Jimm98y (237)|16.10.2006 15:01
no mně především to, že z ničeho nic mi asi dva dny po záloze přestalo jít otevřít inbox. Prostě jsem kliknul na ikonu a nic se nestalo. Nešlo to otevřít ani ručně (přímo poklepánim na exe soubor). Tak jsem udělal hard reset, po naběhnutí čistého systému jsem otevřel zálohu(z doby kdy inbox bezpečně fungoval), obnova proběhla úspěšně, tak jsem počkal na naběhnutí systému...
1. šok - nešly spustit žádné aplikace, psalo to neplatný certifikát.
2. po třech minutach (zhruba) systém zamrzl a šel udělat pouze softreset.
3. aplikace inbox stále nefungovala (po jejím spuštění se vůbec nic nestalo...
Takže tohle jsou mé zkušenosti se sprite backup, s spb backup jsem už obnovoval po hardresetu systém asi 8x, pokaždé proběhla obnova bez jakýchkoliv problémů, vše fungovalo přesně tak jako před zálohou, kontakty, kalendář, nainstalované aplikace, prostě vše bylo ok.
Zdenek Malinsky (9781)|16.10.2006 18:09
Já jsem se Sprite-em, na rozdíl od Sunnysoftího BM žádný problém neměl, vždy 100% zálohoval i obnovoval. No, problémy možná dělají ty jeho "neoficiální" verze. ;) :D :D
TOMBY_ce4you (42)|16.10.2006 20:43
Vzdy pri zaloze se to seklo a napsalo to fail s nejakym emailem bo cosi a kdyz jsem se dale pokousel pohybovat v nastaveni, bylo to se strasne dlouhyma odezvama, nekdy uplne zamrzlo MDA. Po reinstalaci to same. Mozna jina verze, ale program jsem u sebe timto jiz odepsal. Ale nekomu jinemu trebas vali ok.
jval (453)|23.10.2006 13:39
Musim jeste ten SPB vyzkouset, ale mam dojem, ze uz jsem ho jednou zkousel a neco mi tam nevyhovovalo, ze jsem potreboval obnovit jen nejaky soubor a nejak mi to neslo, ale to byla uz nejaka starsi verze.
ElSoft (1244)|23.10.2006 20:11
pomoci Unpack Tool si můžeš celou zálohu rozbalit ;)
jval (453)|27.10.2006 12:47
Nevim, ale uz jsem asi uplne slepej a nebo to tam neni. Odhodlal jsem se vyzkouset SPB Backup.

Mam nastaveny backup kazdy den ve 4 hodiny rano.

Kdyz behem dne udelam SoftReset, tak se mi spusti zaloha podruhe. Nevite jestli se to da nekde zakazat. V nastaveni jsem to nikde nenasel.

Diky