Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: MDA Vario / Qtek 9100 / HTC Wizard - Zmenšení, nebo úplné zrušení ExtROM

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Je nějak možné zmenšit či úplně zrušit ExtROM a o to zvětšit normální Storage?

Ve WM5 (Vario) se mi ještě nepřihodil studený reset. Ale naopak mi došla interní Storage, přestože se snažím všechny aplikace instalovat na StorageCard.

Tudíž bych ExtROM s VELMI lehkým srdcem oželel výměnou za větší interní Storage.

Existuje cesta? A existuje cesta bez upgrade FW/OS?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

O zmenšení extrom nevím, ale na xda-developers se objevily ROMky, které mají 30MB volné paměti. Bohužel to není cesta bez upgrade FW/OS.

molski - info1, info2, download
    ell82 - info, download

Doporučuji však ještě posečkat až to doladí. ROM od Molskiho se mi neustále resetuje (je ale možné, že mi to dělá nějaký soft).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Takže ty resety měla na svědomí aplikace Baterry Status. Jakmile ji deaktivuji je vše v pořádku. Tím pádem je ROM od Molskiho v pohodě. Po instalaci všech aplikací mi systém po SR hlásí volné místo:

Storage: 29.58 MB
    Program: 27.03 MB

Instalovaný software do paměti:
    - Pocket Informant
    - SPB Pocket Plus
    - SPB Diary
    - Battery Status
    - pTravelAlarm
    - SPB Weather
    - Resco Keyboard
    - Card Export
    - nějaké další malé .caby

Xtriny_ce4you
    Guest

No nevim, jestli ti to dělá Battery Status (jestli jo, tak je něco špatně) Já mám Molski ROM taky a stejně tak používam BatStat a bez nejmenšího problému. Navíc vim asi o šesti lidech, kteří používají stejnou kombinaci a šlape to.

EDIT: Prosím necitujte pokud reagujete na předchozí příspěvek, viz pravidla pro diskutující, děkuji ElSoft

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

nene,nedelal to BT ale nastaveni vysoke frekvence taktu,zkus to snizit a hned bude zivot chladnejsi.....mel sem stejny problem.....
    ale s tou novou ROMkou nastal jiny,nezapina a nevypina se mi BT pri spusteni IGO

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Xtriny
    No nevim, jestli ti to dělá Battery Status (jestli jo, tak je něco špatně) Já mám Molski ROM taky a stejně tak používam BatStat a bez nejmenšího problému. Navíc vim asi o šesti lidech, kteří používají stejnou kombinaci a šlape to.
    BS mě to resetuje i na TM ROM. Zřejmě je problém někde jinde (HW ?).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

drzte se zde prosim tematu, uz jste dost OT

Podobná témata

1. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 25-09-2008, 11:19
  2. Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 29-06-2008, 11:14
  3. Reakcí: 129