Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA změnilo nastavení připojení v mobilu?

SelinaK (77)|6.10.2006 15:49
Před 14 dny jsem zkoušela připojení na internet z Aceru n50 přes mobil (bylo to po reklamaci, v krámě, zmetek samozřejmě fungoval naprosto vzorně, ale to je teď vedlejší). Na mobilu je GPRS za paušál a používáme ho několikrát týdně buď já nebo přítel ze dvou dalších různých PDA. Nikdy nebyl problém, ale teď přišel účet a je tam 800 za WAP z těch dnů, kdy jsem zkoušela Acera. Je možné, aby ten parchant sám od sebe změnil připojení? Nastavovala jsem ho úplně stejně jako ta ostatní dvě PDA...
Karm (365)|6.10.2006 16:11
O jakého se jednalo operátora?
pokud máš o2:
Určitě byl v PDA nastaven APN internet?A vytáčené číslo bylo nastaveno jaké?už sem se v tom dlouho nešťoural,ale pokud mě paměť neklame při použití *99# je použito nastavení které je v PPC,ale při použití *99***X# X reprezentuje pořadové číslo profilu v MT takže je možné že ses připojovala přes přístupový bod wapu :-(.
SelinaK (77)|6.10.2006 16:34
O2. PDA bylo čerstvě po hard resetu a použila jsem *99#, takže tím pádem by se mělo použít nějaké defaultní nastavení z PDA?
Karm (365)|6.10.2006 16:36
Ano,mělo, by se použít to co je v nastavení toho daného připojení.Pokud je vše nastavené OK(hlavně ten APN),zkusil bych reklamaci u O2