Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vypnutí MDA III

ZAKY_ce4you (53)|6.10.2006 14:22
Cauky.jsem totální LAMA pořeboval bych nějakej soft pro vypnutí MDA III zkoušel jsem psShutXp ,ale ten mi PDA nevypne uplně pouze do stand-by (razim na dovolenou a pod stanem těžko budu dobíjet) poradí někdo.Nefunguje mi ani tlačítko pro zap/vyp - pouze opět stand-by a ne za boha vypnout.Předem mockrát děkuji.
Zdenek Malinsky (9781)|6.10.2006 14:26
Nezapomeň si zazálohovat. Pokud nemáš WM 5, tak při úplném vybití baterie přijdeš o všechny data.
Mashe (622)|6.10.2006 14:46
vytahnout baterku :)
ZAKY_ce4you (53)|7.10.2006 10:35
jasnačka záloh není ve WM03 nikdy dost - ŠKODA NEZBEJVÁ NIC JINÉHO NEŽ NADÁLE VYTAHOVAT BATERKU.Dík za snahu.
ElSoft (1244)|7.10.2006 16:40
Nevím na jak dlouho jdeš v téhle zimě pod stan, ale mohlo by stačit vypnout vysílací část a normálně vypnout, pak by měl přes týden vydržet.
Nebo u nějakého známého nechat na nabíječce, či v kolébce u PC které se občas zapne.

Každopádně záloha by měla být samozřejmostí ;)
Mashe (622)|7.10.2006 20:27
snad jen dodatek, nez vytahes baterku vytahni taky SD kartu .. me se casto stavalo u MDAIII (ted to delam automaticky, takze netusim jestli by se to stalo .. neriskuju) ze kdyz jsem vytahl baterku driv nez SD kartu tak po opetovnem spusteni byla SD karta prazdna a pokud tam neco bylo tak to neslou pouzit .....

jinak jak rika kolega vyse, vypni vysilaci cast (letecky mod) a usetris dost energie, a mel bys vydrzet dyl