Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nakup Axima x51v

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Ahoj vsem,

zvazuju nakup axima,je to moje prvni pda.Nicmene nedokazu se rozhodnout zda koupit della u nas v CZ,nebo v USA kde mne vyjde o nekolik tisic levneji.Predpokladam ze ma dell mezinarodni zaruku,takze na pristroj zakoupeny ve statech ji budu moct uplatnit i v CZ.Standartne se prodavaji s rocni zarukou,nevite nekdo jak rozsirit zaruku na delsi obdobi ?Lze to i dodatecne?

Jsou nejake dalsi mne nezname uskali pri nakupu ze zahranici.Podotykam ze jde o zcela nove zbozi.Jsem na tom ted spatne,splacim auto,koupil jsem si dalsi hracky,pred zimou jeste rekonstrukce topeni - nemuzu utracet a kazda koruna je pro mne dobra.Bohuzel potrebuju jej.Muzu mit starsi Ipaq hx4700 za 8000,ale ten del je asi pro mne lepsi volba,protoze je za stejne penize a k tomu zcela novy.Sice se obavam kvality displeje,ale snad to nebude tak strasne jak jsem se zde docetl.

Dekuju vsem za odpovedi a namety.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

no s tou zarukou si nebd az taky isty ked kupujes v USA uisti sa ci mas NBD international service..a CC si v usa nekupuj bude ti v cechach nanic...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Prosím, pokračujte zde.

Podobná témata

1. Nákup x51v
    Od Mr. Death v sekci Dell
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 14-09-2007, 10:27
  2. Nakup konektoru pro x50/x51/x50v/x51v
    Od Saman_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-09-2007, 09:34
  3. Dell axim x51v - nakup
    Od Dexter_svk v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 02-08-2007, 12:59
  4. DOOM na axima
    Od male_fatale v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 13-02-2007, 10:32
  5. Instalace Axima do Win XP
    Od Bart.Simpson v sekci Dell
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-06-2005, 11:53