Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio a Pocket PC aplikace

chumaj001_ce4you (0)|6.10.2006 01:44
Jsem co se tyce PPC novacek a tak se zeptam: jak poznam co jde a co nejde spustit na Miu? Pokud spravne chapu ma procesor Xscale a melo by na nem jit spustit vsechno pro WM5 a Xscale, ale to se mi jaksi nedari. Nejde mi Total Commander pro WM5, nejde mi Acrobat Reader, nejdou mi nektere emulatory, dema na hry (Age of Empires). Minimalne ten Total Comm by snad mel jit, ale Mio pise, ze tato aplikace neni urcena pro PPC. Co je za problem? Kamarad mi rikal, ze je mozna potreba Mio unlocknout pro spousteni Microsoftem necertifikovaneho softu, ale to se mi nezda, protoze treba fumkcni GBA emulator spustim v pohode. Tak poradte, jak spustit TC, Acrobat apod. Diky moc.
janox (216)|6.10.2006 18:15
Je to v podstate jednoduché- to čo nie je určené pre PPC treba inštalovať cez aktívny Active Sync priamo z tvojho PC alebo NoteBooku.
Maj sa
Haldo (138)|6.10.2006 20:27
Vsetky tebou spomenute app mi idu na P550 bez problemov. Len ako spominal chumaj001, treba instalovat cez ActiveSync.
chumaj001_ce4you (0)|6.10.2006 21:06
No jo, jde to. Super, ja jenom, ze je docela smutny, ze se to clovek,kterej si podobny zarizeni poprve koupi nejak primo nedovi. Nevim jestli sem to nekde prehlid, ale k Miu nejakej manual jak instalovat aplikace neni. Stejne tak popisy aplikaci ke stazeni jsou vetsinou dost bidny a neni vubec jasny na cem to bude chodit.
Haldo (138)|6.10.2006 21:11
to hej, v tom manualy dokopy nic nie je. Mne pomahal kolega v praci, tak som to nejak prirodzene odkukal :). Tymto mu dakujem :D
Kája_oldd (759)|6.10.2006 21:51
Já jen doplním že přesné vysvětlení problému je tady v sekci ce4you pro začínající.