Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Synchronizace kalendáře, úkolů atd. s PDA

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat, jestli je možné nějak synchronizovat klendář, úkoly atd. v PDA s mobilem. Konkrétně mám FSC Pocket LOOX 720 a Nokia 6230i. Zatím mi jde přenášení souborů (přes správce bluetooth) a synchronizace adresáře (přes SmartGSM). Nevíte někdo jak na to?

Předem děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Zdravím... Mužeš mi říct, jak jsi dokázal synchro. kontakty? At hledám, jak hledám, nikde nemuzu najít žádnou radu.. Pc s PDA komunikuje, ale kontakty do PDA nemuzu dostat.. Poradíš? Díky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

ActiveSyncem do Outlooku a z Outlooku přes Nokia PC Suite (nebo jak se ten jejich software jmenuje) Je to řešení zadarmo a přímo od výrobce mobilu.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě.
    Pomocí ActiveSync a Outlooku (oboje zdarma k PDA) v PC synchronizujete PDA s PC a mobil zase synchronizujete s PC pomocí dodávaného software. Mám osobně vyzkoušeno u Motoroly, SonyEricssonu, Siemense, Nokia taky funguje.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Dotaz mám acer N35 a nikde jsem nenašel jestli je možno nějak synchronizovat prográmek s kontaktama. Protože na to abych si to jak magor napsal vše v PDA a pak si to třeba nemohl ani nijak natáhnout do komplu... to je mi na nic Máte někdo zkušenost jestli jdou i kontakty synchronizovat?
    protože v Activ sync mi to nabízí k synchronizaci jen:
    Pocet Access
    Oblíbené položky
    Doručená pošta
    Soubory
    U contact není políčko pro volbu k synchronizaci.:? I když mám PDA už skoro 3/4Roku tak jsem doposud totiž využíval v podstatě hlavně GPS a poznámkový blok eventuelně excel a word

Registrace
    Mar 2004

Samozřejmě, že ano - kontakty, úkoly, události.... Nemáš partnership jako "host"? Doporučuji nahlédnout na titulní stranu tohoto webu, kde je v rubrice "Začínáte? Čtětě!" vše ohledně ActiveSyncu podrobně vysvětleno.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Samozřejmě, že ano - kontakty, úkoly, události.... Nemáš partnership jako "host"? Doporučuji nahlédnout na titulní stranu tohoto webu, kde je v rubrice "Začínáte? Čtětě!" vše ohledně ActiveSyncu podrobně vysvětleno.
    Ne partnerships je nastaven dobře a základy jsem si taky četl problém je ten že mi to už při výběru partnerství a následném výběru aplikací z mne nezanámého důvodu vůbec nenabízí synchronizaci kalendáře, kontaků a dalších, tak jak je to ukázáno v začínáme se synchronizací..Nabízí to jen ty základní pošta soubory, oblíbené položky pocket access a tím to hasne. u poznámek mi píše že není nainstalováno a kalendář a spol mi vůbec nenabízí.. active sync ver 4.20cz.

Registrace
    Mar 2004

Zrušit všechny partnerství a vytvořit nové, popř. pokud to nepomůže, přeinstalovat ActiveSync (odinstalovat - restart PC - nainstalovat - restart PC) pak teprve připojit kabel a PDA připojit až nakonec.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Zrušit všechny partnerství a vytvořit nové, popř. pokud to nepomůže, přeinstalovat ActiveSync (odinstalovat - restart PC - nainstalovat - restart PC) pak teprve připojit kabel a PDA připojit až nakonec.
    Jo jo to už jsem vše zkoušel activ sync přeinstalován 3Xpartnerství zrušeno vytvořeno milionkrát. počítač jsem restartoval už taky alespoň 10x.. :-( a furt mi to nenabízí možnost synchronizovat kalendář ani kontakty. No pokud to zejtra stihnu, vezmu to sebou k Měděné pánvi. jak noťas tak PDA

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

heuréka. podařilo se stačilo odinstalovat office a znova nainstalovat a vytvořit znovu profil do outlůku.) byla tam nějaká chyba a díky ní to tu možnost nenabízelo.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Mám PDA Asus A632 a mobil Sony Ericson K700i. Nevíte někdo, jak nastavit automatickou synchronizaci mezi PDA a mobilem (kontakty, kalendář) přes bluetooth, tak aby to nešlo přes PC? Jednotlivé položky se odesílat dají ručně, ale tyto dvě věci si neumějí bez PC prostě poradit.

Podobná témata

1. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 05-06-2009, 00:15
  2. synchronizace kalendáře pda a mobilu
    Od Hansis v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-01-2008, 08:56
  3. Activesync - konfigurace synchronizace Úkolů
    Od PPK220 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-08-2006, 23:42