Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace kalendáře, úkolů atd. s PDA

Wyrgy (40)|5.10.2006 18:14
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli je možné nějak synchronizovat klendář, úkoly atd. v PDA s mobilem. Konkrétně mám FSC Pocket LOOX 720 a Nokia 6230i. Zatím mi jde přenášení souborů (přes správce bluetooth) a synchronizace adresáře (přes SmartGSM). Nevíte někdo jak na to?

Předem děkuji
Aidzi_ce4you (1)|11.3.2007 12:14
Zdravím... Mužeš mi říct, jak jsi dokázal synchro. kontakty? At hledám, jak hledám, nikde nemuzu najít žádnou radu.. Pc s PDA komunikuje, ale kontakty do PDA nemuzu dostat.. Poradíš? Díky
xtonda (811)|11.3.2007 13:10
ActiveSyncem do Outlooku a z Outlooku přes Nokia PC Suite (nebo jak se ten jejich software jmenuje) Je to řešení zadarmo a přímo od výrobce mobilu.
Zdenek Malinsky (9781)|11.3.2007 13:11
Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě.
Pomocí ActiveSync a Outlooku (oboje zdarma k PDA) v PC synchronizujete PDA s PC a mobil zase synchronizujete s PC pomocí dodávaného software. Mám osobně vyzkoušeno u Motoroly, SonyEricssonu, Siemense, Nokia taky funguje.
Patrac (33)|22.3.2007 10:35
Dotaz mám acer N35 a nikde jsem nenašel jestli je možno nějak synchronizovat prográmek s kontaktama. Protože na to abych si to jak magor napsal vše v PDA a pak si to třeba nemohl ani nijak natáhnout do komplu... to je mi na nic Máte někdo zkušenost jestli jdou i kontakty synchronizovat?
protože v Activ sync mi to nabízí k synchronizaci jen:
Pocet Access
Oblíbené položky
Doručená pošta
Soubory
U contact není políčko pro volbu k synchronizaci.:? I když mám PDA už skoro 3/4Roku tak jsem doposud totiž využíval v podstatě hlavně GPS a poznámkový blok eventuelně excel a word
Zdenek Malinsky (9781)|22.3.2007 11:49
Samozřejmě, že ano - kontakty, úkoly, události.... Nemáš partnership jako "host"? Doporučuji nahlédnout na titulní stranu tohoto webu, kde je v rubrice "Začínáte? Čtětě!" vše ohledně ActiveSyncu podrobně vysvětleno.
Patrac (33)|22.3.2007 12:39
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Samozřejmě, že ano - kontakty, úkoly, události.... Nemáš partnership jako "host"? Doporučuji nahlédnout na titulní stranu tohoto webu, kde je v rubrice "Začínáte? Čtětě!" vše ohledně ActiveSyncu podrobně vysvětleno.[/QUOTE]
Ne partnerships je nastaven dobře a základy jsem si taky četl problém je ten že mi to už při výběru partnerství a následném výběru aplikací z mne nezanámého důvodu vůbec nenabízí synchronizaci kalendáře, kontaků a dalších, tak jak je to ukázáno v začínáme se synchronizací..Nabízí to jen ty základní pošta soubory, oblíbené položky pocket access a tím to hasne. u poznámek mi píše že není nainstalováno a kalendář a spol mi vůbec nenabízí.. active sync ver 4.20cz.
Zdenek Malinsky (9781)|22.3.2007 13:28
Zrušit všechny partnerství a vytvořit nové, popř. pokud to nepomůže, přeinstalovat ActiveSync (odinstalovat - restart PC - nainstalovat - restart PC) pak teprve připojit kabel a PDA připojit až nakonec.
Patrac (33)|22.3.2007 13:32
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Zrušit všechny partnerství a vytvořit nové, popř. pokud to nepomůže, přeinstalovat ActiveSync (odinstalovat - restart PC - nainstalovat - restart PC) pak teprve připojit kabel a PDA připojit až nakonec.[/QUOTE]
Jo jo to už jsem vše zkoušel activ sync přeinstalován 3Xpartnerství zrušeno vytvořeno milionkrát. počítač jsem restartoval už taky alespoň 10x.. :-( a furt mi to nenabízí možnost synchronizovat kalendář ani kontakty. No pokud to zejtra stihnu, vezmu to sebou k Měděné pánvi. jak noťas tak PDA
Patrac (33)|22.3.2007 15:23
heuréka. podařilo se stačilo odinstalovat office a znova nainstalovat a vytvořit znovu profil do outlůku.:)) byla tam nějaká chyba a díky ní to tu možnost nenabízelo.
mypal (9)|6.5.2007 09:58
Mám PDA Asus A632 a mobil Sony Ericson K700i. Nevíte někdo, jak nastavit automatickou synchronizaci mezi PDA a mobilem (kontakty, kalendář) přes bluetooth, tak aby to nešlo přes PC? Jednotlivé položky se odesílat dají ručně, ale tyto dvě věci si neumějí bez PC prostě poradit.