Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

H4150 + SE T68i

-jon2- (57)|20.12.2003 22:23
Dobry den,

nemate nekdo zkusenosti s pouzivanim bluetooth dial-up pripojeni mezi h4150 a MT Sony Ericsson T68i? Narozdil od h5550, kde nebyly pri navazovani komunikace absolutne zadne problemy a vse chodilo jak se rika na prvni tuk, h4150 mne v tomto smeru trosku trapi. Pres bluetooth zacne telefon vytacet nekdy az na nekolikaty pokus, nekdy hned, ale 100% spoleh na to teda neni, takze docela zklamani.

Poradi nekdo?
troll (5)|22.5.2004 19:37
Mam stejny problem, uz mam skoro dva roky t68i a hp 4150 jsem koupil minly tyden a internet pres bluetooth, repsektive vubec komunikace ipaqa a t68i pres BT je nespolehliva.

Projevuje se to tak ze spojeni se podari nekdy az ponekolikate, coz je docela otrava. Asi by to vyresil update firmware telefonu, ale nejsem si jist. Pokud jde o nastaveni t68i a ipaqa tak jsem prolezl na netu kde co, ale bohuzel prima odpoved zatim neni.
troll (5)|22.5.2004 20:19
Tak jeste jednou se hlasim :-), tentokrat snad s lepsi zpravou, i kdyz nevim jestli nechvalim dne pred vecerem. Po dalsim brouzdani po netu jsem narazil na radu, ze kdo chce pouzivat GPRS a ma SE T68i + iPAQ 4150, me by vzdycky na telefonu BT nejen zapnout, ale dat ho do rezimu "zjistitelny". Pote co se objevi na telefonu hlaska "zjistitelny po dobu 3 minut", spojeni se navaze spolehlive vzdy, zkousel jsem nekolik kombinaci (vypinat, vyvolavat spojeni z ruznych mist windows...) a 100% uspesnost. Tak hodne stesti, snad to taky pujde
fishman_ce4you (68)|22.5.2004 20:25
já osobně používám 4150 se Siemensem S 55. Zařízení jsem v pohodě spároval. Pak jsou vlasrtně 2 varianty jak nastavit dial-up. Bud přes nastavení připojení v Bluetooh,nebo přesnastavení/připojení. Mám data unlimited a vše už ok. kdyžtak se ozvěte na mail, mlžu detailněji popsat nastavení.Přiznávám,že nastavit Gprs nebylo zdaleka tak jednoduché jako nastavení Wifi,které bylo v pohodě hned. No jak si to po sobě čtu,moc jsem neporadil. :sarcastic:
PavelR. (2184)|23.5.2004 07:57
[QUOTE="troll"]... kdo chce pouzivat GPRS a ma SE T68i + iPAQ 4150, me by vzdycky na telefonu BT nejen zapnout, ale dat ho do rezimu "zjistitelny". Pote co se objevi na telefonu hlaska "zjistitelny po dobu 3 minut", spojeni se navaze spolehlive vzdy, zkousel jsem nekolik kombinaci (vypinat, vyvolavat spojeni z ruznych mist windows...) a 100% uspesnost.[/QUOTE]

... občas se mi s T39 i T68 stávalo to stejné a nastavení BT do režimu zjistitelný pomohlo vždy u obou telefonů.

PavelR.