Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MIO ROM R64 a A2DP

SilverHand (56)|4.10.2006 21:53
Takže vzhledem k tomu, že se mi báječně podařilo rozchodit moje MIO tak že jsem s ním naprosto spokojenej, chci se podělit o dojmy.

1. Updatnul jsem ROM jako TOTAL IMAGE z SD. - neby s tím absolutně žádný problém. Předchozí verze byla R55, taky kompletně updatnutá.

2. MIO je s tímhle ROMem mnohem rychlejší, žádný padání ani tak něco.

3. Konečně ROM ve kterým chodí všechno jak má včetně podpory pro WiFi SDIO karty. Mám SPECTED WLAN-11g a nádherně se všude připojím.

4. Konečně opravený SPEED dial, kde můžete poklepem začít vytáčet a né jak mameluk držet tlačítko.

5. A to nejkrásnější. Rozběhal jsem podporu pro A2DP, takže moje stormBLUE Icombi10AH mi nádherně běhaj jako Wireless Stereo a zároveň si to automaticky umí přepnout na HANDS FREE, když něco posloucháte a někdo Vám zavolá. To žádnej ROM před tím neuměl. Sám o sobě sice nemá podporu pro A2DP, ale trocha GOOGLOVání a našel jsem DLL, knihovny včetně REG souborů a za 5 minut jsem poslouchal hudbu skrze BT. Na R55 sice podpora pro A2DP byla, ale hudba se při hraní sekala co 10 secund a nedalo se to poslouchat. Tady to jede naprosto v pohodě a dokonce fungujou i tlačítka na DALŠÍ, PŘEDCHOZÍ, START/STOP co jsou na sluchátkách.

6. Ještě projíždím znva, co všechno mi nešlo na R55, ale vše důležité jsem uź odzkoušel a chodí to parádně. Takže kdo se nebojíte, a trochu si s tím chcete pohrát, tak doporučuji.

Cya
pospa (70)|5.10.2006 11:29
no to je sice moc hezky, ze se takhle chlubis, ale tohle forum - pokud vim - slouzi hlavne jako poradna.. takze by nebylo treba od veci, krome chlubeni se, napsat treba postup, ktery ty knihovny jsi prepsal a kde si je nasel atp.
hawkens (90)|5.10.2006 11:41
Waw! Ja som nikdy A2DP na MIU nerozchodil, vzdy mi to sekalo, s hocijakou ROMkou, aj s R007. Vsera som skusil moje bt sluchadla (Jabra BT620s) na Dell Axim-e a tam A2DP ide v pohode, bez jedineho zadrhela, co ma uvadza do zurivosti, ked si uvedomim ze oba zariadenia maju vela spolosneho, rovnaku 520Mhz procesor aj rovnake WM5. Asi este predsa len skusim tu R64.

Mozem prosim dat sem ten link s tym navodom, REG a DLL subormi ?
trubka_ce4you (32)|5.10.2006 15:13
No, jsem zvědav, jestli budeš spokojenej i za 3 týdny nebo za měsíc :sarcastic:
Já sem zhruba tuhle dobu spokojenej taky byl - a už jsem se se sklopenýma ušima vrátil k R46 :((
(potřebuju totiž MIO taky jako telefon)
hawkens (90)|6.10.2006 07:46
Ta linka s navodom a subormi ... ?
hawkens (90)|6.10.2006 08:45
Mal si tym "nasiel a pouzil som dll a niznice" na mysli kniznice z Tor_A2DP_cert.cab a Tornado_A2DP.cab ?
hawkens (90)|11.10.2006 08:25
Podla mna SilverMan vyriesil velke HO..O, len to namotava a niekde v kutiku sa tesi ako su tu ludia nameko a cakaju kym im nieco odpise. Uz ini sa to pokusali, ale na MIU to zatial nikto nerozchodil.
SilverHand (56)|11.10.2006 08:58
[QUOTE="hawkens"]Podla mna SilverMan vyriesil velke HO..O, len to namotava a niekde v kutiku sa tesi ako su tu ludia nameko a cakaju kym im nieco odpise. Uz ini sa to pokusali, ale na MIU to zatial nikto nerozchodil.[/QUOTE]

Jenom hlupak muze takhle mluvit....:D :D Nebo ze by podle sebe soudim tebe? :D :D
hawkens (90)|11.10.2006 09:02
Kludne ma oznacuj za hlupaka aj hocico, len sem uz konecne sibni ten tvoj carovny navod ktorym si to vyriesil, nech to aj ja vyskusam.

Ja si sice nezvyknem veci vyzadovat, ale to zasrane A2DP mi uz tak dlho pije ktrv, ze si trufnem povedat, ze na otazku (mail, SMS, PM) sa slusi odpovedat. Ale spory stranou, sem s tym navodom!
SilverHand (56)|11.10.2006 09:13
Takze k tomu chlubeni, napsal jsem to v den kdy jsem vecer odjizdel na dovolenou. Kompletni navod vam tu pripravim a dam linky na soubory, resp. je prdnu na nejake FTP aby jste si je mohli stahnout. Cca den dva.
Pro neverici mameluky screenshot z MIA...BTW: podle toho pozna i blbec ze to funguje! :D :D :D
SilverHand (56)|11.10.2006 09:15
[QUOTE="hawkens"]Mal si tym "nasiel a pouzil som dll a niznice" na mysli kniznice z Tor_A2DP_cert.cab a Tornado_A2DP.cab ?[/QUOTE]

Můžeš ale musíš upravit ty REG soubory, protože ti na A701 nepujdou importovat.
SilverHand (56)|11.10.2006 09:16
[QUOTE="hawkens"]Kludne ma oznacuj za hlupaka aj hocico, len sem uz konecne sibni ten tvoj carovny navod ktorym si to vyriesil, nech to aj ja vyskusam.

Ja si sice nezvyknem veci vyzadovat, ale to zasrane A2DP mi uz tak dlho pije ktrv, ze si trufnem povedat, ze na otazku (mail, SMS, PM) sa slusi odpovedat. Ale spory stranou, sem s tym navodom![/QUOTE]

LOL a kdy jako mam odpovedet? Na dovoleny? S desetimesicnim ditetem? By me manzelka zabila, kdybych hledal PC s internetem, a mel by jsi houby!
hawkens (90)|11.10.2006 09:29
Chacha, ikonka aj device "funguje" asi kazdemu. Akurat pointa je v tom, ze skus si pustit skladbu a pocas jednej pesnicky ti za-jammuje aj 10x.

Ja som to Tornado skusal, REG nie je problem importnut, len na to treba cez nejaku utilitku. Ale ani to mi nezafungovalo. Mozno bola vec v tom, ze som to robil na ROMke R64-R07 od OKIho, nie na povodnej R64.
SilverHand (56)|11.10.2006 09:41
REG je problem importnout prave proto ze potrebujes utilitku......
kdyz si ho upravis tak utilitku nepotrebujes.....usetrenej cas zhruba hodinu.

Skladby jsem poslouchal celou dovolenou a jestli se mi to JAMLO jednou za celej "DISK" tak to bylo moc.

Jinak sekani se nevzresi yadnzm ovladacem je to vec specifikace. Je doladena az an AKU3 a vyssi a je to problem vice mene Mrkvoshitu. R64 ma AKU 2.3 a zamerne tam neni profil A2DP, prave proto ze zlobi. Ale proti R55 zlobi opravdu malokdy. Jak rikam za hodinu hrani tak jednou.

Jinak Hawkenzi skoc si k doktorovi, protoze schiza jako ty by se mela lecit. Ty tvoje "chacha hoho" atd mi pripadaj jak v matersky skole "..a stokrat jojo a stokrat nene.."

Pokud ma nekdo zajem o ten navod, tak mi napiste MAIL, ja vam to poslu, at vim aspon komu to davam.
silverhand@clan-mau.org

Cya
SilverHand (56)|11.10.2006 09:47
[QUOTE="trubka"]No, jsem zvědav, jestli budeš spokojenej i za 3 týdny nebo za měsíc :sarcastic:
Já sem zhruba tuhle dobu spokojenej taky byl - a už jsem se se sklopenýma ušima vrátil k R46 :((
(potřebuju totiž MIO taky jako telefon)[/QUOTE]

No doufam ze toi vydrzi. Telefon chodi bez problemu a nemrzne to pri prijmu hovoru jak R45. Nevim jestli pouzivanim se to nezas*re jak Klasicky Mrkvoshit Wipnous, ale uvidime. V nejhorsim udelam komplet ZALOHU a dam znova cistej R64 a pak ji tam obnovim (SPB BackUp utility rulez)
hawkens (90)|11.10.2006 09:53
Jasne, chlape, zato tvoje LOL je uzasne, ze sa z toho mam pocikat. Vsetci kokolo su detinski ko*oti, len ty si jediny spravny a uzasny. Ved uz konecne prestan riesit hluposti, podme sa bavit k veci. Chcem ti napisat mail, ale nikde ho nemas, ani v profile.
SilverHand (56)|11.10.2006 09:56
omg..

Nikdy jsem nerekl nic o okolnich. Vzdycky jsem to myslel na tebe. Ostatni se chovaji normalne.....:D :D
hawkens (90)|12.10.2006 13:38
Neexistuje este niekde funkcna linka na stiahnutie R64 ako full image ? Jedna beha, ale ta je uz nefunkcna.
hawkens (90)|16.10.2006 09:00
SilverHand dakujem velmi pekne za pomoc a radu. Cloveka, ktory rad pomoze, nenecha sa prosikat cez fora, PM-ka a emaily a nerobi z druheho na forach idiota, to sa hned spozna!
SilverHand (56)|18.10.2006 19:43
Prave uzpdatuju R009 a delam fotky screeny a ostatni veci co jsou pro to potreba, takze jestli me chces opravdu nas*at tak takhle pokracuj. On uz je to opruz takhle vsechno fotit a zkouset a jeste mamaluci ktery umej ho*no se do tebe navazej. Pokud to umis a chodi ti to, tak ten navod udelej sam. Pokud ne tak drz tlamu a nech me v klidu pracovat. Mam dost malo casu na sebe a este se tady se*u s timhle, tak klidek!
hawkens (90)|19.10.2006 07:33
Nesud podla seba inych. Myslim, ze by uplne stacil slovny navod co robit. Pripadne link odkial si to vycital. Mozno to robis zbytocne do detailu, taky podrobny navod mozno ani netreba. Ak si to zvladol ty, nie je dovod mysliet si ze to nezvladne iny. O sebe som si isty ze taku vec zvladnem, ked napises ze chod do uboot menu a udpatuj cez tuto polozku, predstav si ze to zvladnem, fotky k tomu nepotrebujem, ked napises ze zmen tento kluc alebo prepis tuto polozku v tomto subore, tak to zvladnem bez toho aby som musel mat pred sebou fotku ako vypada Notepad. Kazdopadne, ked to uz bude na svete, budeme ti vdacni nielen ja, ale som si isty ze ulahodis viacerim ludom!
hawkens (90)|6.11.2006 08:35
Tak co, pan velkohuby, kde je navod? Nikde. Oje.baval si ? Za seba ti za to este dakujem, hlavne za to ako zo mna robis idiota, nechavas sa vyprosovat na tri rozne sposoby a aj tak z toho nic. Len ta nabuduce poprosim, ak nemas zaujem inym pomoct, nic sem nepis.Toto forum sluzi na vzajomnu pomoc a rady, ak mas zaujem vytahovat sa a aby sme ti zavideli, kup si Mercedes a chod sa predvadzat pred studentsky klub, to bude urcite fungovat.
bkf1_ce4you (368)|8.11.2006 12:12
TO SilverHand:
To je fajne ze ti to jede;) Nechces poslat linky, at si to muzou stahnout vsichni i pitomci, co tady jenom blbe tlachaj a sami nic nevymysli? :D Vis jak takovy to "napiste mi ja vam to poslu" neni ono:/ Pripadne ja ti pisnu na mail, ty mi to posles a ja to hodim na net at to maji vseci;)
hawkens (90)|16.11.2006 12:52
Nic ti nenapise, tlchuba, ja som uz u neho zobronil troma roznymi sposobmi. Dufajme, ze aspon Okimu posle tie slubovane BT sluchadla, Oki pisal ze ked bude mat BT sluchadla, bude mat podu pod nohami a bude to moct skusat.
SilverHand (56)|20.11.2006 13:30
Asi nema cenu reagovat ze HAWKENSI........:no: :no:

Info pro HAWKENSE a jemu podobne...bejt vami zavolam na postu a overim si jestli jsem to nahodou nenafixloval a hlavne to sem nezapomen napsat.


EDIT: Uz je ma u sebe....http://www.fourpages.co.uk/mioA701/viewtopic.php?t=1389&postdays=0&postorder=asc&start=30
bkf1_ce4you (368)|20.11.2006 14:59
A muzes pls hodit sem ten navod? Ja + vetsina ostatnich te snad nestvem tak to sem muzes hodit co rikas;)
hawkens (90)|20.11.2006 15:21
Ja som uz davnejsie unaveny z toho hrat sa na korektny pristup k ludom, ktori nemaju korektny pristup ku mne. A tiez mam svoju hrdost, ked sa niekto nechce podelit a nechce pomoct, nebudem zobrat donekonecna a lestit danemu cloveku ego aky je velky cavo ze ini od neho zobru pomoc.

Nechapem, co je na tom spominanom navode take komplikovane, ze sa to neda napisat par slovami. Skor sa priklanam k nazoru ze to je vec kusu, na niektorom kuse to ide, na niektorom nie. Ja budem asi ten menej stastny. Uz som vyskusal vsetky zname aj menej zname navody na A2DP, na vsetkych moznych ROMkach, ale ziaden neuspel.

Naposledy som si skusil R020 a uz-uz som si myslel ze to bude OK, aj ked Oki pise ze s A2DP v R020 nehybali ... Prvych cca 5 min po flahnuti a resete hralo hladko, ale potom sa to vratilo do znamych kolaji. Uz to vidim len tak ze Oki so Silverhadovymi sluchadlami v ruke to nakoniec zariadi.
bkf1_ce4you (368)|20.11.2006 15:57
TO SILVERHAND:
Muzu aspon vedet proc sem nechces hodit ten navod?
SilverHand (56)|20.11.2006 16:41
Jedna se o zasah do ROM a ovladacu BT. Chyba je ve vyrovnavaci pameti kterou BT ovladace pouzivaji - ono to teda neni az tak jednoduche, ale princip je zhruba takovejhle. Da se to prepsat, ale neni to az tak korektni. Ale tak dobrej programator abych napsal svoje ovladace nejsem, takze mi nic jineho nezbyvalo. Me to jede bez problemu, ale u jednoho nejmenovane clovicka to zkurvilo system, prisel o data a jeste mu prej po tom neslo naflashovat znova nic a musel s tim do servisu. Nevim jestli jeho chybou nebo cim, jestli kecal nebo ne, ale zrejme lide si neuvedomuji ze takoveto zasahy delaji na vlastni riziko. Abych poslouchal reci ze jsem mu zkurvil pristroj a data a mel denne 5 mailu jakej jsem idiot tak to fakt nemam za potrebi. Jak je videt v Cechach porad plati pro dobrotu na zebrotu, ale nepoucitelnej nejsem. OKI ma BT Stereo sluchatka a doufejme ze zvladne prepsat ovladace BT tak, aby to bylo OK. Ted jsem s nim mluvil po mIRC a vsechny popsane chyby mu to na nove ROM derla taky, takze se na to podiva. Popsal jsem mu i veci na ktere jsem v souvislosti s BT prisel ja. Doufejme ze to da do kupy. Ono to totiz znamena nejenom upravit CE ovladace ale do jiste miry do ROM pridat HW podporu AKU 3.
hawkens (90)|20.11.2006 20:20
Aha. Tak ten pripad tvojho nemenovaneho priatela, teda teraz uz nie celkom priatela, vselico vysvetluje. Za seba tiez mozem povedat, ze uz som s A701 tiez raz dosiel do znacne problemoveho stavu (nakoniec som vyriesil, nebolo to take zle) ale v zivote by ma nenapadlo odvinit za to niekoho, od koho som cital navod, ze on je za to vinny - za svoje experimenty nesiem zodpovednost sam. Ale ludia su rozni ...

Mna to tak napadalo, ze by sa mozno dalo prebrat ovladace, nastavenia, registre a co este je potrebne napdiklad od Dell Axim X51. Tam je ten isty procesor, tie iste WM5, ten isty BT cip, parkrat som na nom A2DP skusal a slapalo ako hodinky. Ale kedze nie som programator, ani sa nevyznam do architektury WM5, neviem posudit ci vobec je tato cesta mozna a ci to nie je len moje prilis naivne videnie.
bkf1_ce4you (368)|20.11.2006 22:25
TO SILVERHAND:
Mno tak staci napsat u navodu "NA VLASTNI NEBEZPECI" + "MOZNA ZTRATA ZARUKY" atd. a je to;) Jak je to treba na Siemensmanii a jinych serverech s navodama na hrabani do mobilu;) Kdyz si nekdo odpali foun je to jeho boj, jasne byl upozornen hned ze zacatku;) Jinak neverim ze uz to ten tvuj kamos nutne musel brat do servisu:/ Pokud si hrajes jenom s ROMkou (MSFLSH50 partition) tak to jde prece vzdycky preflashnout;) Opravte me nekdo jestli se mylim;)

PS: Svuj mail jsi tady nemel vubec davat to je univerzalni blbost! Tak pro priste at vis jak to muze dopadnout;)
hawkens (90)|21.11.2006 08:57
No ludia su rozni, mozes aj kazdy 2 odstavec pisat NA VLASTNE RIZIKO, aj tak nepochopi, a ked nastane problem, zacne obvinovat. Ale sme dospeli ludia, zodpovedni sami za seba, no nie? Nikto dotycneho do experimentov nenutil, sam siel do toho dobrovolne. Ci si bol alebo nebol vedomy rizika, to je jeho osobny problem.

Dalsia moznost je, ze spominany problem mozno aj bol opravitelny, len dotycny nebol v stave vyhladat si na to riesenie na forach alebo v Googli. Aj ja sa pravidelne stretavam s pripadmi, ked sa clovek na nieco spyta co uz bolo 5x zodpovedane vo fore o jeden klik vedla.

Ani s tymi mailami to nemusi byt take zle, vzdy sa da prinajhorsom zmazat a ignorovat.
pospa (70)|21.11.2006 12:24
2hawkens: a ty si vazne tak naivni, ze si myslis, ze se neco takovyho opravdu stalo? ze to tu tak zbytecne rozebiras.. to je jen vymluva aby sem nemusel davat zadnej navod jak to rozchodit
bkf1_ce4you (368)|21.11.2006 12:31
Klidek lidi kdyz to semka SilverHand nechce dat tak at si to necha nebudem se tady kvuli tomu hadat to stejne nema zadnej smysl;)

TO SILVERHAND:
Co treba poslat ten navod me a ja ho nekam hodim a napisu tam treba "autor neznamy" a je to nikdo ti nic psat nebude;)
hawkens (90)|21.11.2006 18:20
S Miom by som bol fakt opatrny. Fakt je ze hardwarovo sa mozno neda moc pokazit, ale staci chybne prepisat bootloadre a nemas ako nabotovat - to nie je take lahke ako napriklad na PC ze mas viac alternativnych moznosti ako nabootovat a opravit boot systemu.
bkf1_ce4you (368)|21.11.2006 19:34
Ale klidek;) Kdyz se hrabes jenom v partition, ktera je na Wokna, tak nemuzes nic podelat;) Nevim kterej blazen by se hrabal v bootloaderu, g3ipl, msipl atd.;) Problem BT je prece jenom v ovladacich, takze nevim, co by kdo delal v UBootu:)
hawkens (90)|21.11.2006 22:44
No v tomto ja tapam, ako som spominal, nepoznam strukturu ako funguju zariadenia zalozene na Windows Mobile, ktore casti su vo Flash ROMke a ktore v inej pamati.

Ale zda sa ze sa blyska na lepsie casy. Predbezne na tomto fore

http://www.fourpages.co.uk/mioA701/viewtopic.php?t=1516&highlight=

prispevok z Posted: Tue Nov 21, 2006 2:04 pm. Stahol som si to CAB-ko, kedze sluchadla som nechal v robote, zajtra odskusam. A uz len samotny fakt ze Oki uz ma par dni v rukach BT sluchadla mi dodava istotu, ze rozlusknutie tejto sracky je vyslovene otazka casu a skor ci neskor to bude.
SilverHand (56)|22.11.2006 06:57
.....
hawkens (90)|22.11.2006 08:54
Tak som si vyskual ten Wicomm stack a prekvapivo instalacia funguje, dokonca si aj najde BT device a funguje aj sparovanie. Bohuzial "connect to device" uz nejako neposlucha, takze gol sa nekona, zastal som tesne pred brankou. Ale aj tak som bol prekvapeny ze vobec nejako to funguje.
bkf1_ce4you (368)|22.11.2006 10:15
TO SILVERHAND:
To vypadalo jako bys chtel neco napsat;) No nestid sa :)
SilverHand (56)|23.11.2006 07:44
Mno problem v ovladacich......myslis, ze kdyz budes mit v compu USB 1.0 a das tam nove ovladace, tak ti vznikne USB 2.0? A to ze bezi WidComm 1.7.1 je sice super, ale podle me to nepomuze vyresit A2DP na MIO, protoze FileTRansfer a DUN, PAN jsou vsechno profily tvorene softwarove a tudiz jdou napasovat na jakkejkoliv trochu standartni BT chip. Proto fungujou i na MIO. Ovsem A2DP vyzaduje vysokou rychlost prenosu dat po BT a podle me toho ten CHIP v MIU neni schopen...bez vnejsiho zasahu...proto to zlobi, presneni receno neni stabilni ten prenos a pada. Me sice po ty uprave jede, ale taky to udela jednou...dvakrat...ctirikrat za CD. Jak rikam nekdo musi prepsat ovladace a to tak aby vyresil tu nestabilitu prenosu tim, ze BT chipu pomuze komunikovat na vyssi prenosove rychlosti pri A2DP profilu. Podle me jde chipu "prihrat jina specifikace prenosu", nevim jak ale urcite je programovatelnej........doufam ze OKI rulez, na me je to uz moc vysoko....
hawkens (90)|23.11.2006 15:55
Praveze Oki napisal tu http://www.fourpages.co.uk/mioA701/viewtopic.php?t=963&highlight= ze identifikoval BT cip a ze taky isty je aj v Dell Axim X50. Prave to ma viedlo k vyssie napisanej uvahe: Mio a Axim maju rovnaky procesor, rovnaky typ zariadenia, rovnaky OS a rovnaky cip. Ja som skusal A2DP na Dell Axim, priznam sa neviem uz upne presne ci X50 alebo X51 a na nom to fungovalo 100%. Samozrejme, ak nastane skipp tak raz za 2-3 skladby to vobec nie je problem, to sa da v phode prehryznut.
SilverHand (56)|24.11.2006 07:02
Všera jsem do noci experimentoval s mojím nastavením A2DP a podařilo se mi vylepšit ten úplně původní postup od XDA developers.

Zkusil jsem totiž jednu věc a to, zdali ty výpadky nejsou způsobený ještě něčím dalším. A přišel jsem na to, že těch výpadků je mnohem víc, když nastavíte processor na nižší výkon. Takže jsem se jal hledat, jak to vylepšit při maximálním výkonu. Přenastavil jsem používaní toho modulu na singlethread, což do jistý míry znamená, že v případě 2jího přistupu k A2DP bude znát jisté zpoždění, ale zase kdo by poslouchal hudnu a zároveň nčo jiného.Zároveň jsem mu zvýšil prioritu zpracování. Dál jsem zkusil také jinej, málo náročnej přehráváč MP3 a to GSPlayer. Hrclo to hned na začátku jednou a pak zhruba hodinu ani ťuk :))))) Musím tam ale projít ještě pár věcí, který by mohli pomoci. Taky se tím nastavením trochu zlepšila kvalita hudby a hlavně konečně když jsem poslouchal hudbu, tak se mi to přeplo na HANDS FREE a zase vrátilo zpět po uikončení hovoru. Před tím jsem to vždy musel znova vybrat. Nebude to úplně 100% bude asi hodně záležet na tom jak moc máte zatíženej systém a co všechno Vám tam běží, ale s tím už se nic neudělá a doufejme, že tak za měsíc dva už bude mít OKI něco lepšího.

Takže i když jsem řekl že už tomu nebudu věnovat ani minutu, tak bych chtěl dva tři dobrovolníky, který by byly ochotný to se mnou prubnout. Na OKIho ROMce, se mi to nepodařilo rozběhnout, ale na ofiko R65 jo. Čili jestli budu mít čas teď o víkendu, moje dverka má roční narozky, tak bych zkusil udělat instalátor kompletní, aby to nebylo tak složitý i pro méně zkušené živatele. Pak bych sem hodil ten instalátor a chtěl bych aby to někdo prubnul na R65 ofiko. Ale po čistým HARD-RESETU, čili zálohovat data a pak si je tam vrátit.
bkf1_ce4you (368)|24.11.2006 08:09
TO SILVERHAND:
Hmm to vypada dobre;) Nechtel bys treba napsat OKImu na cos prisel? Myslim ze mu pomuze kazda zkusenost;) Jinak ja zadnej BT headset nemam (nepotrebuju:) ) ale tak tedka by se mi hodil... bych to prubnul at uz se to konecne vyresi;)
PS: zkousel jsi to na OKIho Plus verzi nebo Basic?
SilverHand (56)|24.11.2006 08:49
Ja to nezkousel na ty R20 ale R14.....
jinak s OKIm jsem v kontaktu prez mail a mIRC, vsechno vi, ale shodli jsme se na tom, ze touhle cestou to nepujde do nekonecna, ze je potreba se tim zabyvat z ty strany kterou jsem popsal drive. A to uz je pro me mooooc jinde...
hawkens (90)|24.11.2006 09:46
Ja sa na to dam.
SilverHand (56)|27.11.2006 10:15
Takjsem stihnul prd za vikend, protoze jsme slavili, ale uz na tom makam, takze jeste chvilku....
hawkens (90)|8.12.2006 12:03
Uz som na 80% rozhodnuty ze Mio predam a pojdem do ineho pristroja, ktory ma A2DP uz od vyroby. A2DP bol jeden z hlavnych dovodov vyberu, ale zda sa ze to tak skoro na Miu nebude, nieto este oficialne od vyrobcu. Samsung alebo SE to isti ...
bkf1_ce4you (368)|8.12.2006 12:31
Mno sice udelas obrovsky krok zpet, ale chapu to, protoze jestli se tohle nekdy vyresi, tak to bude jeste trvat si myslim:/ Ja nastesti handsfree (a dalsi veci co nema A701 jako WiFi atd) nepotrebuju, tak jsem maximalne spokojenej;)
hawkens (90)|8.12.2006 13:02
Je to tak, kazdy ma svoje oblasti, ktore su pre neho najdolezitejsie. Napriklad biedny fotak na Miu mi nevadi, keby bol aspon solidny, potesilo by, ale cert to ber. Aj GPS cert ber, tych par krat co mi urobilo dobru sluzbu ze ma v pohode priviedlo do ciela sa zase da ozeliet. Ale myslim, ze ak sa aj chalanom podari dat nejako A2DP dokopy, vzdy tam zostane ta mrzuta procedura ze to po kazdom zapnuti zapinat, co je tiez dost otravne, asi nejaky SonyEricsson walkman s A2DP bude pre mna lepsie.