Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Reklamace MDA3 vs. stara ROM

MedvedXXL (33)|4.10.2006 19:58
Velice prosim o pomoc a uz predem se kaju. Pred dvema mesici jsem provedl upgrade MDA3 od Eurotelu z 1.22.00 WWE na 1.42.00 WWE a Radio na 1.15.00 (original Eurotel verzi Radia nevim). Jenze jako absolutni trubka jsem byl z nove ROM tak nadrzenej, ze jsem neprosel celej navod na upgrade a neprovedl jsem zalohu stavajici originalni ROM. Nyni se mi vyskytl hardwarovy problem a potrebuji reklamovat. Prosim tedy, nemate nekdo na disku zalohovanou originalni Eurotel ROMku 1.22.00 WWE + patricne Radio? Pripadne mohl by nekdo s touto ROM tuto stahnout a poslat? Budu vdecet na mnoho let.

Jeste jednou PROSIM PROSIM PROSIM...
flashman (1366)|4.10.2006 20:26
radio bys měl sehnat někde tady, ROM nevim, ale pokud je flash originální, tak by na záruku neměl mít vliv
MedvedXXL (33)|4.10.2006 20:42
No to radio nevim, jaky tam bylo. A original ROM to je BA_TMUK_14200_112_11300_Ship , ale ne od Eurotelu. A na Radiocomu se se mnou vubec nechteji bavit, dokud tam nebude zpatky jejich original ROM. I kdyz nereklamuji SW, ale HW zalezitost. Potvory... To je jako kdybych si koupil masinu s Win98, za rok tam dal XP a oni mi nevzali reklamaci grafiky, protoze to prodali s Win98... ubohy, ne?
Surgical (2364)|4.10.2006 20:59
Podstatna je ta 1.22, ke stazeni je na ftp xda-developers, jinak ExtendedROM Eurotelu (customizaci) mam zazalohovanou a dovolim si ji tady poskytnout

Ooops soubor nelze upnout pro prekroceni limitu velikosti posli mi SZ s emailem ja ti to poslu ale nejspis az zejtra ted uz padim do hospody, nebo mi vsechno vypijou