Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: ActiveSync - Synchronizace Outlook

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Ahoj, míval jsem Acer N35 s tím jsem neměl problém jaký mám teď s PDA LOOX C550. Pokud v ActiveSync vyberu synchronizovat poznámky, kalendář tak synchronizace neproběhne.

Mám MS Office 2003 (Outlook 2003 nastaven). Výběr synchronizace poznámek a kalendáře nebyl aktivní dokud jsem nenainstaloval z orig. media Outlook 2002 te se mi potom tluče s 2003.(instalace do jiného adresáře).

Po nainstalování Outlook 2002 mohu zaškrtnout na PC synchronizaci poznámek a kalendáře, ta však nefunguje. Screeny jež napoví na odkazu http://down.e-apollo.cz/tyburec/problem/ .

Odkaz jež doporučil analyzátor ActiveSync na řešení problému (http://www.microsoft.com/windowsmobile/help/activesync/troubleshooter/dhcpclient.mspx) mi je v tomto případě k ničemu.

Setkal jste se někdo s takovýmto problémem? Odškrtám-li synchronizaci poznámek a kalendáře synchronizace proběhne (nevim však čeho když není nic vybráno). PDA je v pořádku connected, sw se instaluje v pořádku.

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Zkusil jsem Outlook 2002 nasintalovat do druhych widli kde nejsou Office 2003 a v tomto pripade vsechno bezi v poradku. Synchronizuji tedy v backup systemu. Instalce Outloka 2002 ve widlich s Office 2003 nevytvoří file na poštu a tak nemůže synchronizovat. Po chvíli laborování jsem to nechal plavat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od axelx1
    Zkusil jsem Outlook 2002 nasintalovat do druhych widli kde nejsou Office 2003 a v tomto pripade vsechno bezi v poradku. Synchronizuji tedy v backup systemu. Instalce Outloka 2002 ve widlich s Office 2003 nevytvoří file na poštu a tak nemůže synchronizovat. Po chvíli laborování jsem to nechal plavat.
    Mám loox 720 a dělá mi to samé. Prostě poznámky nesynchronizuju. Díky Mrkwosofte.

Podobná témata

1. Synchronizace Outlook 2007, Thunderbird 3.0 a Outlook Mobile
    Od tombik_ce4you v sekci Windows Mobile 6.5
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-07-2010, 22:31
  2. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-04-2008, 21:27
  3. Synchronizace sms a MS outlook
    Od yza v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-12-2005, 19:46