Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hp 6310 vymazani udaju

miguelxxl (4)|4.10.2006 14:26
Ahoj, prosim o radu. Vlastnim HP 6310 a stala sa mi jedna neprijemna vec. Vytahl jsem simku abych ji dal do jineho mobilu. PDA jsem zatim nechal pres noc rozebrane, myslim baterku. Kdyz jsem ho rano zapinal, privitala me obrazovka na kalibraci displaye a pak obrazovka jako na zacatku. Mel jsem tam SPB diary, plno kontaktu, smsek, poznamek atd. Vsechno pryc:( Dokonce ani v Odebrat programy SPB diary neni. Nevite mi nekdo poradit co se tomu mohlo stat a hlavne jak to vratit zpatky? Ty kontakty mam sice v otlooku ale ne smsky:( Diky za odpovedi. Michal
martin14_ce4you (79)|4.10.2006 17:27
Ak si si to nezalohoval uz to nenajdes. Nikdy. Odporucam precitat si clanok o pamatiach v sekcii clanky. Temer kazde PPC s WM2003 ma zalohovaciu bateriu, ale ta je len na kratke vybratie hl. baterie napr. jej vymenu a to samozrejme za vypnuteho PDA. Takze smola, na druhej strane, HR obcas nezaskodi.
miguelxxl (4)|4.10.2006 18:58
To znamena, ze kdyz vyndam baterku, nebo kdyz se mi vybije a rychle i nenabiju tak automaticky prichazim o vsechna data v PDA? Prosim te mohl by si mi jeste poslat link na te clanek, nevim ho neak ajit. Jeste edna vec, pri synchronizaci do outlooku se mi prevedou kontakty a maily, jdou nejak i smsky z pdacka do PC?Taky se mi to nepodarilo zjistit.Diky za odpoved.Michal
martin14_ce4you (79)|4.10.2006 21:01
Clanok o pamatiach ,a stym synchronizovanim SMS nepomozem, nepouzivam to a ani som to neskusal. Niekde som tu vsak videl o tom diskusiu. Staci zadat SMS a stisnut Hladaj a voala napr. najde aj toto