Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vypínání podsvícení u iGo - utilita to řeší

tortoise (546)|4.10.2006 12:10
Zdravím, začalo mě tak moc štvát, že iGo po ukončení nevrací zpět hodnoty podsvícení, že jsem upravil mou utilitu původně psanou pro TomTom 6, aby dokázala tyto hodnoty sama vrátit zpět. Tím se z toho stává vcelku univerzální kousek, popis a stažení je na mém webu
osch (1330)|6.10.2006 11:41
Ahj. Prosím, tě. Jak mam zapsat příkaz AppLauncheru na vrácení původního nastavení podsvícení. Na webu si celkem logicky popsal otáčení displeje, ale podsvícení podle toho nenastavím. dík.
tortoise (546)|6.10.2006 14:13
Podsvícení se vrátí (aspoň na mém Loox N560) automaticky na ty hodnoty, které byly v nastavení před spuštěním AppLauncheru (potažmo iGo).
osch (1330)|6.10.2006 18:10
Jo díky. Na MDAII to s iGO funguje :yes: Jen jsem nepochopil jak změnit ikonu u toho zástupce. ResHack totiž .lnk nežere.
tortoise (546)|6.10.2006 21:25
Je třeba přidat tu správnou ikonu do AppLauncher.exe, akorát s tím ResHackem se mi to stejně nějak nedařilo, takže jsem to nakonec udělal jinak. Obě verze AppLauncheru (s iGo i TT ikonou) bych dal na web, nevím, zda bych tím neporušil nějaká autorská práva, to bych nerad.
osch (1330)|7.10.2006 11:47
Takže po poradě s Administrátorem máš souhlas zveřejnit obě verze AppLauncheru (s iGo i TT ikonou).

Prosím ;)
Kocir (836)|7.10.2006 21:19
Slo by ten launcher udelat tak aby nastavil maximalni jas a maximalni volume pred spustenim programu a pak to vratil zpet? U TT zejmena TT6 se to hodi.
Erikt68i (266)|8.10.2006 21:34
Kolega používá iGO na svém Looxovi 718, (já osobně mám TT5.21) ale občas se mu v tom pohrabu, neb je pouze uživatel a to ještě velmi povrchní. Pokud se nepletu, tak tam má aktualizaci z května/června letošního roku - stahovali jsme tenkrát nějaký update. Od té doby nic.
Pod dojmem diskuzí zde jsem minulý týden stáhl nový skin - data-11.zip(adresa ftp viz diskuze o nových souborech hlasové navigace) a nainstalovai podle konferencí na tomto serveru místo původních data.zip na kartě. Důvodem byla hlavně změna okoukaného scinu a především dát mu tam konečně ty doporučované nové české hlasy.
Výsledek: Od tohoto okamžiku je ikona pro suspend jak v normal, tak i landscape režimu, program při vypnutí vrací PDA do původního nastavení pozice obrazovky a při opětném spuštění se sám případně přepne do minule zvoleného. To samé s podsvícením displeje, pamatuje si denní i noční, případně si ponechá nastavení z PDA - přesně podle volby. Žádné vypínání po minutě nebo pod. jak si někdo stěžoval. Po vypnutí iGO je PDA zas v původním nastavení. A se zvukem je to to samé. Takže tak. Testoval jsem celou sobotu a neděli.
Dodatek: a navíc tam v menu Stav GPS přibylo tlačítko TMC!!! - Traffic events :D
pslany (130)|8.10.2006 22:06
Ac hledam jak hledam zminku o souboru data-11.zip jsem zde v diskusi nenasel, slo by tu hodit znova odkaz? Diky
PetrSabo (10)|8.10.2006 22:29
Stačilo trochu hledat.
host ftp.megasec.hu
login public.megasec.hu
pwd public
tortoise (546)|9.10.2006 11:15
[QUOTE="Kocir"]Slo by ten launcher udelat tak aby nastavil maximalni jas a maximalni volume pred spustenim programu a pak to vratil zpet? U TT zejmena TT6 se to hodi.[/QUOTE]
Zkusím to.