Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace Active Sync 3.7

mima73 (5)|3.10.2006 15:24
Poraďte mi, prosím. Nedaří se mi stále instalovat Active Sync 3.7 na PC. Když kliknu myší u části Get connected (3 body),kde by již měla být instalace ukončena, probíhá graficky spojování PC a PDA a seznam portů a poté se objeví, že ke spojení nedošlo. Děkuji za radu...
Zdenek Malinsky (9781)|3.10.2006 16:28
Jak nainstalovat a nastavit ActiveSync už jsi četl? Je to tam všechno popsáno i s obrázky.

Ještě upřesňující dotaz: jaké máš PDA, resp. jaký OS? Pokud máš WM 5.0, tak musí být AS 4.x, pokud starší, tak doporučuji stáhnout ze stránek Microsoftu posledn verzi AS 3.8.
mima73 (5)|3.10.2006 16:46
Ahoj, mám Acer n35...
mima73 (5)|3.10.2006 16:49
Ahoj podruhé, instalaci jsem četl podrobně, jak je psáno.
Zdenek Malinsky (9781)|3.10.2006 16:58
[QUOTE="mima73"]Ahoj podruhé, instalaci jsem četl podrobně, jak je psáno. [/QUOTE]To jsem z textu nepochopil.
Takže doporučuji, jak jsem psal použít ActiveSync 3.8 (tenstarý odindstaluj, pak restart a instalace nového). Stáhneš je ze stránek Microsoftu. Problém pravděpodobně způsobuje firewall v počítači, jak je tu v diskuzích několikrát psáno. Ještě mě napadá, není to z tvého popisu přesně patrné - neinstaloval jsi doufám AS s připojeným PDA v kolíbce?
mima73 (5)|5.10.2006 12:14
dobrý den, pro upřesnění zasílám popis při instalování Active Sync 3.7 (jiný teď k dispozici nemám - nemám možnost ho stáhnout). Dostanu se k Get connected bez problémů a teď začíná problém. udělám 3kroky - nic nového se neděje, kliknu na next - probíhá checking ports - výsledek : com 1 - not installed, com 2,3,4, - availabel, infared port (IR) - not installed, USB - availabel, a pořád dokola. Te´d když kliknu, probíhá vyhledávání opět a bez výsledku. Nedostanu se k Set Up a Partnership. Mám Acer n35.... V čem je problém?
děkuji za odpověď
Michal Mates
Zdenek Malinsky (9781)|6.10.2006 16:32
Nějak pořád přesně nechápu, kam jsi se dostal. Myslíš tady 3. obrázek? Restart PC a soft reset PDA, jsi před dalším pokusem zkoušel? A co vypnout firewall, jak je tam napsáno?
mima73 (5)|10.10.2006 11:04
Ahoj, PC jsem restartoval i provedl reset PDA, akorát jsem naprostý amatér a nevím co jsou firewally jak je vypnout. Vím, že si asi říkáš, co je to za magora, který mě pořád otravuje, ale zkus mi, prosím, ještě poradit.
Hezký den Michal