Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

So long, and thanks for all the fish...

beecher (9270)|2.10.2006 03:34
Drazi kamaradi, pratele i nepratele,
dnes v jednu hodinu a 31 minut rano jsem zde na foru v teto diskuzi postnul svuj 9999. prispevek a tento je "jubilejni" 10000. ale take zaroven muj posledni. Jak se rika, v nejlepsim se ma prestat, proto timto prispevkem uzaviram ve svem zivote jednu kapitolu, behem ktere jsem se o Windows Mobile platforme dozvedel snad vse, co jsem byl schopen do te sve mozkovny natesnat a pak zde, jak doufam, pouzit ku pomoci druhym. Zhodnoceni jak uz necham na vas, verim vsak, ze jsem aspon nekterym uspesne pomohl v reseni problemu, ktere jim s jejich cihlou nastaly, tak jako verim, ze nekteri si oddychnou, ze je konecne po tom OTckarovi a spammerovi ci jak mne to castujete. Omlouvam se temto lidem, ale jsem jenom clovek, tudiz omylny, a vim, ze nikdy nesednu vsem a jiny uz asi nebudu.
A ne, nestava se diky tomu, ze jsem si koupil Nokii E61, ze mne fanaticky Symbianista, jak by mohlo nekoho napadnout (tak jako se ze mne nikdy nestal fanaticky WMkar), ale jsem clovek zvidavy, ktery se potrebuje ucit stale nove, potrebuje patrat, zkoumat, prekonavat prekazky (jak rikaji kolegove Americani: challenge yourself), coz jak doufam mi tahle Nokie zase umozni.
Ale neni to jen o ni, uz take nemam tolik casu, jako jsem mival.

Dekuji vsem za mraky srandy, tuny fajn okamziku, nekolik uzasnych dnu na oficialnich srazech, taktez odpoledni na prazskych srazech a take chvil bezmoci a okamziku utrpeni, nastvanosti i zurivosti, ale to vse tak nejak k zivotu patri. Jeste jednou diky.

Uzavru toto povidani lehce modifikovanou ze Stoparova pruvodce po Galaxii prevzatou radou:

D O N ' T  P A N I C !  G I Y F !

Tesilo mne, mejte se tu krasne a nashle...

PS: Jelikoz nebudu uz schopen na vase dotazy odpovidat pres ICQ, SZ a e-maily, proto prosim piste sve dotazy do diskuzi, urcite se nekdo najde, kdo vam rad pomuze. Dekuji za pochopeni.

Pro ty, co by to nahodou zajimalo, prikladam screenshoty, jak to vypada, kdyz ma clovek 9999 a 10000 prispevku. Uprimne, vypada to silene... :sarcastic:
00173748_9999_r1Kp.jpg 00173748_10000_SkZb.jpg
atomion (1159)|2.10.2006 07:07
I když jsme se hodněkrát "pohádali" tak jsem tě uctíval jako opravdového znalce těchto stroječků. Osobně moc nechápu proč odcházíš kompletně, ale nechci v tom rejpat. Je to jen a jen tvoje věc ;)

Na závěr přeji hodně štěstí ve všem novém co budeš zkoumat :yes: :yes: :yes:

Snad někdy nashle! :)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|2.10.2006 08:22
Spíš bych věřil tomu, že Topolánek zítra získá důvěru, než tomu že Ty tu skončíš.

Tvé jméno, Tvé rady i Tvé OT příspěvky byly hooodně moc svázány a tímto serverem.

Ale věřím tomu, že se za nějaký ten čas vrátíš. ;)

Čau.
flashman (1366)|2.10.2006 08:36
jak se říká: "o mrtvém jenom to dobré" , taky moc nechápu, proč odcházíš, ale na druhou stranu věřím, že to asi dodržíš a 10000. se stane tvým posledním příspěvkem.. Znamená to, že Axima hodíš za hlavu? Snad na ty emaily odpovědět můžeš ne? (dyť ti to 10001 příspěvek neudělá). I když zase takhle napůl, to by asi nebylo, to cos chtěl.
Tak dlouho sem odkládal/neměl čas na ty srazy, až už tě asi nikdy neuvidim..
Tak přeju štěstí do života a snad se někdy setkáme..
Na závěr ještě děkuji za rady, které jsi mi dal a bez toho flamu by to tady bylo taky suchý :D :?
Měj se fajn
pdq (380)|2.10.2006 18:55
Dobre viete ako je to so sportovcami.Avizuju ukoncenie aktivnej kariery snad aj 5 krat a stale ostavaju.
Takze berte nasho "sportovca" s rezervou.
On sa nam vrati....A bude dalej pokracovat....:D
flashman (1366)|2.10.2006 19:12
IMHO se už nevrátí.. Dyť přece tohle je koníček a ne žádný sport.. a navíc, pokud budete psát, že je jasný, že tu za měsíc bude zpátky, tak to tuplem nepřijde. (Ich bin psycholog :D). Pokud se vrátí, tak leda pod jinym nickem (leda by mě chtěl utřít, tak se vrátí normal). Třeba odjíždí někam far far away a už by asi ani nebylo moc možný, aby kysal u kompu 3 hodiny denně jenom nad ce4you. A nebo chce jenom fakt asi začít "novej" život někde na pustym ostrově. Už bych tohle přestal rozebírat. určitě nějaký svoje důvody má, tak do toho nerejpejme.
Karm (365)|3.10.2006 08:14
Myslím že pro ce4you to bude velká ztráta. Tvé odpovědi mi nesčetněkrát pomohly(a počítám že sem nebyl zdaleka sám).Za 2 roky 10 000 příspěvků je hezké číslo.Je fakt,že to musel být velice časově náročný koníček,protože když tak člověk koukal tvé příspěvky přibývaly v jakoukoli dennní i noční hodinu
:)).
Když už seš u těch sitcomů,dovolím se přidat.
"Nachystejte uzenáče,na snídani bude (doufejme) zpátky".(červený trpaslík).

P.S.Navrhuji tě,jako prvního,na Řád zlatého stylusu.Kdo se přidá? :D
Zdenek Malinsky (9781)|3.10.2006 11:05
To poděkování za ryby je směřováno mě? Pokud vím, tak to většinou byly steaky. ;) O rybě nevím nic.
dr.man (0)|3.10.2006 15:38
10000 :O probuh,ved to vychazí na kolik denne ? co si bol jobless,nebo nicdellanej v praci :!: a kam jdes? na léčení ze závislosti? :D
Rades_ce4you (21)|3.10.2006 15:38
tak teda díky za pomoc, která nepřišla a užívej si teda důchodu jak je libo. jestli se najde někdo kdo je schopen mi poradit s připojením na internet tak ať se přihlásí. nastavoval jsem to z těchto stránek a nejde mi to. mám mobil nokia 6600
flashman (1366)|3.10.2006 17:03
OT v OT: a nezkoušel jsi symbianforum (pokud teda tvůj foun má symbian)
PS: Red Dwarf, Fallout, a nejspíš i Chuck Norris jsou nesmrtelní.
/OT v OT :D ale dost již OT
PatrikL (383)|3.10.2006 18:46
beecher bol veľký prínos pre ce4you, ale ako sa hovorí že všetkého veľa škodí tak mu ten "dôchodok" doprajme ;) tak veľa šťastia aj mimo ce4you :yes:
CommanderZ (1798)|3.10.2006 19:44
Lol, pan sestiprocentni odchazi :)) (6% podle toho, ze podle mych vypoctu je 6 ze 100 prispevku na ce4u jeho)

No co, taky si myslim ze na psani RIP do jeho profilu je jeste trochu brzo
krabicka3 (361)|4.10.2006 12:10
No, za par tydnu mi dorazi novy Dell Axim X51v, a jsem velice presvedcen, ze je to ten nejlepsi pristroj na trhu.;) A jakmile mi tady nejaky GameBoyar bude veset buliky na nosanek, tak si ho podam.:D
Long live the beecher!
dort (1212)|5.10.2006 01:03
gratuluji :yes:

( pro zbytek ce4you - nehledejte v tom nic špatného )
Nitr0_ce4you (12)|5.10.2006 21:03
to je take smutne..
flashman (1366)|6.10.2006 14:56
Tak lidi tohle má něco do sebe. V nejlepším se má přestat. Takže já taky odcházím..



Nejásejte ale moc nahlas. Já vrátím a to brzo, takže zase bude na ce4you spamu dost a dost. Mějte se fajn a užijte si celorepublikový sraz..
speed-komi (278)|7.10.2006 13:50
[QUOTE="Nitr0"]to je take smutne..[/QUOTE]
Taky jsem dojaty jak mala holka.
Dominique (151)|7.10.2006 14:44
asi to zapiju.. becherem.
GeorgeCZ_ce4you (141)|8.10.2006 12:19
Hmm ... R.I.P. beecher :-(

BTW: Dle toho poctu prispevku jsem se trochu obaval STFW misto GIYF :-)
fury_only_ce4you (259)|22.11.2006 14:06
Hmm, tak to je pořádná porce....:yes: Myslim, že tomu už se ani nedá říkat "vedlejšák"...:D :D :D
freewall_ce4you (476)|16.12.2006 16:41
Zrovna jsem ti chtel napsat prosbu o pomoc na problem

ale vidim, ze jsem prisel pozde.

V kazdem pripade dekuji i ja za tve rady, ale myslim si, ze se ukazes - urcite ti to neda ;)
Helle_ce4you (34)|14.2.2007 21:20
Samozřejmě nezbývá nic jiného než Vaše dřívější rozhodnutí respektovat.
Přesto hezký večer

Hellebrand
colombo_ce4you (36)|19.9.2007 22:01
... dlho som tu nebol. Ale tato sprava ma velmi sokovala. Samozrejnm ze Richardovi prajem krasny odpocinok, muselo to byt velmi namahave odpovedat takmer kazdemu. A zaroven mu chcem z celeho srdca poodakovat, lebo mi nie raz velmi pomohol, odpovedal velmi ochotne aj osobne. Naozaj velky profik. A snad vsetci uzname, ze posunul Axima velmi vysoko. Este raz vsetko dobre v zivote.
Spiider (56)|7.12.2007 20:26
... a ja som sa cudoval preco nepribudaju recenzie a clanky ...
Toto som fakt necakal ...
... tak teda astalavista ...
mi38k (205)|9.12.2007 10:48
No, pokud vím, tak beecher stejně nic moc nepsal. Určitě ne recenze.