Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Excel a makra

TomK_ce4you (41)|18.12.2003 13:17
Dobrý den. Již se zde probíral Pocked Word a jeho nedokonalost (ta mne při přechodu na PPC docela šokla). Já bych se chtěl zeptat, zda neexistuje na PPC nějaké řešení, které by umožňovalo otevřít Excelovský sešit obsahující makra. Příliš nechápu, proč Microsoft tyto kancelářské aplikace takto zanedbá, když na PC jsou jejich Office nejrozšířenější. Vždyť by to mohli klidně vydat jako placený balík a v systému ponechat jen to neštěstí, které je tam teď.
Pavel Koza (4761)|4.1.2004 22:17
Obavam se, ze se s tim budeme muset smirit. Podporu maker nenabizi ani konkurence (alespon co jsem koukal na jejich weby). Mne napriklad zase dost stve absence plnohdnotneho Outlook klienta, ktery by fungoval uplne stejne jako na desktopu...
david nebesky (5)|9.2.2006 12:42
Dobrý den,
četl jaem Vaše příspěvky a chtěl bych se optat na existenci něco jako Makra, ale - popíšu: abych odkliknul ikonu, která by spustila nahrané úkony,např. následovný řetězec úkonů:" v dokumentech složku Osobní zkopíruj do složky Storage a pokud již existuje, tak přepiš." Nevím jak se to jmenuje, ale je to dost podobné Makru.
Díky za odpověď.
Danny