Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak nainstalovat na MDACII nový firmware

Foxcop (61)|30.9.2006 21:10
Kdo poradí, jak nainstalovat do MDACII nový firmware. Stáhl jsem si ho od T-Mobile, ale nikdy jsem to ještě nedělal, tak abych nenadělal víc škody jak užitku.
Honcek (30)|1.10.2006 16:37
Zdarec. Uspesne jsem to nainstaloval pred par dny.
1. Zazalohovat osobní data!!!! :)
2. Radsi jsem vyndal SIMku i SDcard (nevim je-li to nutné)
3. Propojení s PC přes kabel
4. Spuštění programu (nové ROM)
5. Za cca 10 min hotovo

Důležité - at se deje co se deje, tak nez probehne upgrade, nedelat nic s MDA a radsi ani na PC.

Na zacatku jsem musel asi 2x restartovat MDA, protoze se to nechtelo nejak propojit, nebo co, ale pak vse v pohode.

Hodne stesti :)
flashman (1366)|1.10.2006 17:12
jo. docela často to hází nějaký nesmyslný hlášky, ale SR (popř SR PC) to napraví.
Simka je v pohodě, ale SD karta by se měla vyndat. Já na tu kartu mnohokrát zapomněl a MDA to přežilo, takže to asi taky není nutné.
SpeedyTuning (240)|1.10.2006 17:25
SD kartu neni nutno vyndavat, ale preci jen ma clovek lepsi pocit, kdyz je karta s dulezitejma datama vedle eMdéÁčka
Foxcop (61)|1.10.2006 21:35
Ještě pro upřesnění-novou romku nahraji do MDA, je jedno kam a tam ji spustím nebo to spustím v PC a ono si to najde cestu? Prosím nekamenujte mně za možná hloupý dotaz, ale nemám s tím žádnou zkušenost a radši se dvakrát možní blbě zeptat, než to jednou zmrvit.
flashman (1366)|1.10.2006 22:02
no zmrvit to takhle asi nejde. V PDA to nespustíš.. Nebo si snad takový borec, jako Chuck Norris ? :D Prostě to pustíš v PC (PPC je spojeno přez activesync) a proklikáš se těmi next a cca 10 minut a máš to..
Jinak flashe z PDA spustit jdou i bez toho, abys byl Chuck Norris, ale musíš si to upravovat a není to standartní (flashuje se to z SD karty)
Foxcop (61)|1.10.2006 22:07
Dík za radu, spustím to na PC, protože určitě nejsem tak dobrej jako Chuck Norris:D