Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Efficasoft GPS Utilities

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

našel jsem na netu tady ten zajímavej softínek,vypadá skvěle,že by náhrada za padající GPSdash :?: :yes:

http://www.efficasoft.com/gpsutilities.html

zde nahlédněte,k dispozici je i demo :yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Tak jsem si s tímto softem trochu hrál. Vypadá super ale.!! ops:
    Bohužel je mi nepodařilo rozchodit POI body. Někdy mi program při jejich načtení spadne, a když jej načte, tak mi ten bod neukáže v mapě.
    Mapový podklad tedy nahrán nemám ale to by nemělo snad vadit, ten bod by to mělo zobrazit na tom čtverečkovém podkladě.

Roschodil jste jej někdo s POI, vypadá že by to bylo celkem použitelné pro geocaching. :yes:

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od ipetr
    Tak jsem si s tímto softem trochu hrál. Vypadá super ale.!! ops:
    Bohužel je mi nepodařilo rozchodit POI body. Někdy mi program při jejich načtení spadne, a když jej načte, tak mi ten bod neukáže v mapě.
    Mapový podklad tedy nahrán nemám ale to by nemělo snad vadit, ten bod by to mělo zobrazit na tom čtverečkovém podkladě.

Roschodil jste jej někdo s POI, vypadá že by to bylo celkem použitelné pro geocaching. :yes:
    A co měřítko??

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Jo s měřítkem jsem si také hrál, ale i když nastavím jakékoli od 1m-xxx km tak se mi tam bod POI nezobrazí. Nevím jestli je tvar, toho csv souboru ten správný. Zkoušel jsem oba vzory csv souborů co jsem na www.poi.cz vygeneroval.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Mě se to povedlo - určit souřadnice přes mapy.cz uložit do csv v POIEdit- destination comma separated - přesunout na kardu a natáhnout. POIEdit ale neumí desetinnou částku u vteřin, můžeš si s převodem pohrát v programu "dokrovi¨", rovnou do poiedit vlozit souradnice v desetinném formátu a opet uložit do csv. Uložit POI přímo, to nevím to jsem nezkoumal. Nátáhnout mapy z Google Earth a určit body - viz mapy.cz se mi také povedlo, zrovna tak u GPS Dash přes GPS Dash Map editor

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

full
    http://www.quickshare.cz/stahnout-soubor/37889:efficasoft-gps-utilities-v3-1-1-build-3192-rar_1MB

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Zacinal som na GPS Utilities od firmy Efficasoft a tiež som skusal GPSdash2 ale ani jedno nebolo pre mna dostatocne vhodnym riesenim pre geocaching. Nakoniec som sa dostal k rieseniu GPSVP spolu s garmin mapou od freemap.sk. Slape to bez chyby. Mam tam nacitane vsetky waypointy na kesky a mapa ide bez problemov bez zasekavania alebo niecoho podobneho. Proste uzas. Viac na http://htcs620.blogspot.com/2009/09/gpsvp.html

Podobná témata

1. Efficasoft GPS
    Od woncha_ce4you v sekci Programy pro Smartphone
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-09-2006, 13:31