Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N311 - vybijanie baterie

Spiider (56)|29.9.2006 17:09
V poslednom case ked som rano odpojil pda (n311) z nabijania, tak som mal o 2 hod pri nepouzivani iba 50% baterku a pda bolo nahriate... neviem co sa nahrieva, ci baterka od pda alebo naopak... baterka ma asi rovnaku teplotu ako plast o ktory sa opiera. Mal uz niekto podobny problem??? Myslite ze je chyba v pda alebo v baterke??? Pda mam asi 1,5 mesiaca. Mam to dat reklamovat??? Dikk...:oops:
Zdenek Malinsky (9781)|29.9.2006 18:02
Měl jsi to opravdu vypnuté? Neběžela nějaká aplikace na pozadí? Co třeba zapnuté Wi-Fi, to je asi největší žrout. Při nabíjení se může PDA zahřívat, ale 2 hodiny po už by teplota měla být normální.
JokersMidi (29)|30.9.2006 20:47
Mne sa PDA zahrieva tiez, ako tebe, ale nevybija sa mi vobec. Podla mna tomu nic neni, len pred kazdim vypnutim pda daj ukoncit vsetky programy cez nastavenia. Ja to robim vzdy automaticky a odpoj vsetky USB zariadenia, ak tam nechavas nejake pripojene pocas nabijania, alebo ak ho mas iba v koliske, pretoze aj to moze vybijat PDA
Spiider (56)|1.10.2006 13:24
Stale pred vypinanim pouzivam aplikaciu close all. Vypnute bolo a vlastne som zabudol napisat velmi podstatnu vec: Ked som ho zobral a bolo vypnute, nedalo sa zapnut ani pouzit soft reset... musel som vybrat baterku, nechat postat.. a zas ju vlozit.. nabehol soft reset. Wi-Fi nepouzivam a today plugin mam iba resco. Usb zariadenie nebolo pripojene tiez ziadne... Nechal som ho uplne vybit a ked sa mi to stane zasa, tak nasleduje hard reset a ked aj tak nic, tak pojde na zaruku...:?
beecher (9270)|1.10.2006 13:51
Trik s prenastavenim AS na PDA jste zkousel?
PiTRiS_ce4you (257)|1.10.2006 14:10
no, mě se takhle samovolně občas vybije, když ho sice vypnu, ale nezamknu... pak třeba rano se proberu a nenaběhne, bo je uplně vycuclej (taky sem zjistil že o půlnoci se pravidelně zapíná)... neřešim to, stačí vypnout, zamknout a pohoda...
JokersMidi (29)|1.10.2006 16:52
Mne to tiež robí s tým zapínaním o polnoci (zrejme kvôli prehodeniu dátumu), ale dosť ma to štve. Nevie niekto poradit ako to vypnúť? A aký je ten trik s prenastavením ActiveSync?
Spiider (56)|1.10.2006 20:34
Pda stale po vypnuti zamikam. Ani ja neviem o akom triku s ActiveSync sa hovori...
choze_ce4you (104)|3.10.2006 08:02
Beecher nejspíš mluví o tomto

Už se to tu řešilo několikrát. Pomůže to, ale všelék to není... Můj Acer se už sice tak často nevybíjí, ale občas ho najdu totálně bez šťávy...

Choze
Spiider (56)|3.10.2006 15:54
Ok, dikk.:yes: V poslednom case sa mi nevybil, ale obcas sa po zapnuti spravi soft reset. Uz mu musim dat konecne hard reset, lebo uz je cely doblbnuty...