Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomalé načítání seznamu SMS (Compact II,Vario)

SpeedyTuning (240)|29.9.2006 12:53
Přesné popsání problému:
Kliknu na today screenu na Prijate SMS(1) a neni problem aby se to deset sekund otevíralo. a mám tam třeba jen 20sms

Nevím čím by to mohlo být, paměti pro aplikace mám přes dvacet mega, ale osobně si myslím, že to způsobuje některá z nainstalovaných aplikacá, ale vážně nevím, formátovat se mi kvůli tomu nechce... je to jediná vada, která mě v poslední době začala trápit
Duddits (217)|29.9.2006 13:31
Mel jsem ten samy problem,nejsem si na 100% jisty,ale myslim,ze mi to delala Resco keyboard,kdyz jsem ji mel nastavenou jako default
SpeedyTuning (240)|29.9.2006 14:39
Resco nemam, ale mam Ilauncher3, wm5torage,baterry status, bluetooth audio redirector, memmaid, sktools, lexicon stowaway keyboard,TCMP player,Tomtom,Igo,Pocket Golf 2, a to je tak vse
Duddits (217)|29.9.2006 16:42
Tezko rict,ja jsem udelal HR a pak zkousel jednu aplikaci po druhe a po kazde zalohoval :?
Roman.34 (76)|30.9.2006 17:31
pokud pouzivas pocket plus nebo neco jinyho co by ti mohlo misto minimalizace zavrit SMS aplikaci tak to muze byt tim.. pokud ano tak si hod at se SMS aplikace minimalizuje a zustava jen v pameti.. jinak se to uzavre a musi pokazde nabihat znovu a to je to cekani.

SpeedyTuning (240)|2.10.2006 16:39
pouzivam akorat i launcher ale ty sms se ne vzdy oteviraji dlouho je to jen nekdy.... takze minimalizaci by se to dalo nejak resit ale je to jen polovicni reseni, ja bych rad nasel pricinu