Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vzdálená plocha

matuna (6)|27.9.2006 07:18
Přes WIFI jsem připojen k PC. Mohu v PDA přehrávat a prohlížet soubory z PC. Nedaří se mi však zprovoznit vzdálenou plochu. Nainstaloval jsem UltraVNC, protože na PC mám XP Home. Server běží, což jsem zkontroloval pomocí druhého PC. Když se chci připojit z PDA ke vzdálené ploše, objeví se v PDA hláška, že časový limit vypršel. Co s tím? Nemá se do PDA nainstalovat také nějaký prohlížeč vzdálené plochy? Předem děkuji.
beecher (9270)|27.9.2006 08:35
Nebrani tomu firewall? Jde se na to VNC pripojit i z jineho PC?
aikon_ce4you (17)|27.9.2006 08:57
zřejmě používáte terminal services client. s t?m se ovšem na vnc nepřipojíte. zkuste si stáhnout vnc client pro pda. www.google.com ;)
matuna (6)|27.9.2006 09:40
Z druhého PC jsem se bez problémů připojil. Pro připojení k PC jsem v PDA (ASUS 636) použil program klient terminálové služby (WM5). Ale v žádné diskuzi jsem nenašel, že bych si měl do PDA nainstalovat jiného klienta. Pokud s nějakým klientem pro PDA máte kladné zkušenosti, tak se ozvěte. Případně jak to řešit jinak.
beecher (9270)|27.9.2006 10:04
O VNC tu jsou diskuze. Staci hledat...
aikon_ce4you (17)|27.9.2006 12:33
[QUOTE="matuna"]Z druhého PC jsem se bez problémů připojil. Pro připojení k PC jsem v PDA (ASUS 636) použil program klient terminálové služby (WM5). Ale v žádné diskuzi jsem nenašel, že bych si měl do PDA nainstalovat jiného klienta. Pokud s nějakým klientem pro PDA máte kladné zkušenosti, tak se ozvěte. Případně jak to řešit jinak.[/QUOTE]

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=vnc+client+pocket+pc&lr=