Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vymazání délky hovorů

Fosgen (30)|25.9.2006 20:44
Nepřišel náhodou někdo jak se dá nulovat počet provolaných minut?
romeak (9)|10.10.2006 20:09
jo, jo, to by aj mna zaujimala tato vecicka.... nikto nic?
osch (1330)|10.10.2006 20:16
HR ? ;) :D
SilverHand (56)|11.10.2006 10:30
Nevim jakou verzi ROM mate, ale na R55 a na R64 je u nastaveni Call timers taky tlacitko RESET. Samozrejme ze jde resetovat jenom Recent Cals, ktery se pricitaji vzdy od posledniho resetu, cili pokud to nikdy neudelate tak cislo bude stejny jako All calls. U R64 je jeste automaticke nastaveni za jakou periodu se maji automatickly mazat Recent Calls.

Cya

EDIT: Koukal jsem do registru a je to v klici:
HKEY-LOCAL-MACHINE/SOFTWARE/MICROSOFT/SHELL/CumulativeCallTimers/Line_0

v tom jsou rozpocitane od prichozich prez odchozi, podle me by stacilo, pokud to nejde jinak, udelat si malej REG soubor, aby vzdy prepsal dane hodnoty na 0 hexadecimalne a je vyreseno!
M66 (116)|11.10.2006 11:58
Ten reset délky a počtu hovorů je samozřejmě i v R45...
S nostalgií vzpomínám na N7650 se Symbianem. Tam to bylo naprosto excelentní: v logu byla veškerá komunikace, tedy hovory, sms, mms, gprs, možnost filtrovat podle čeho si kdo vzpomněl. Mě u Mia třeba hrozně schází možnost dát v seznamu hovorů filtr a zobrazení komunikace s konkrétním číslem. Resp. je tam nabídka filtru dle volajícího, ale musí se vybrat z kontaktů. A já bych to potřeboval i pro číslo bez jména. Není na to nějaký SW?
bkf1_ce4you (368)|11.10.2006 22:31
jj na tohle pocitani/prohlizeni odchozich a jinych hovoru je idealni programek Phone Dashboard;) Nenasel jsem lepsi a to jsem prohledal snad celej net :D Je v nove verzi, ktera uz nedela problemy s A701 a kamerou;) A kdyz mate stare seriove cislo na starou verzi 1.18, tak vam na nove verzi bude taky fachat;) Treba kdybyste kupovali starou verzi 1.18, tak novou nemusite znovu platit;)

PS: link je http://www.hudsonmobile.com/products/phodash/