Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Přesun dat z PDA do outlooku, spěchá

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zdravím,
    potřeboval bych akutně poradit. Omylem jsem přišel o kalendářová data v outlooku a jediné místo, kde jsou je PDA. Potřeboval bych je přesunout z iPAQa do Outlooku. Domnívám se ale, že když to nechám synchronizovat, tak se stane přesně to opačné a data se smažou i v PDA. Jak na to? Díky moc...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Nevím, moje zkušenost je, že při úplném vymazání dat z PC, mobilu či PDA se kontakty vždy nahrály do vymazaného, ne naopak. V mém případě mám outlooková data ve dvou mobilech, PDA a PC, takže to zase takový adrenalin jako u Tebe nebyl, ale popravdě řečeno, mám docela strach Ti říci, ať se neobáváš, protože se může stát, že máš jinou konfiguraci a potom bych nerad, abys mi klepal u dveří...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

No, já měl data v telefonu, outlooku a PDA. V telefonu jsem je smázl, protože tam byl nějaký problém s časem v domění, že je tam nahraju zpět z PC, ale smazaly se mi i z outlooku. Takže se teď bojím připojit PDA, abych nedopal podobně. Navíc se mi nesmazalo všechno, protože v telefonu jsem měl jen 2 měsíce zpátky. Takže Outlook není úplně prázdnej. Možná by pomohlo poslat všechno přes BT z PDA do telefonu, ale zaprvé nevím, jak poslat všechno najednou (jde to jen po jednom) a navíc telefon nepodporuje všechny outlooková pole jako PDA. Takže optimálně bych to potřeboval poslat z PDA do PC. Bohužel to nenabízí resolve items, ale jen synchronize, což je docela blbý :-(
    Nicméně díky za radu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

nepíšeš co máš za zařízení a jaké WM :-(

jinak základ asi bude zálohu všech dat v PDA a pak spustit synchronizaci :-) jinak WM05 mají nabídku co se má přepsat PDA nebo PC :-)

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

iPAQ 5550, ActiveSync 3.8

Nováček
    Registrace
    May 2007

Udělej zálohu PDA, vymaž kompletně vše z Outlooku a zkus to, když to nevyjde obnovíš zpět PDA.
    Přikláním se k tomu, že pokud bude Outlook prázdný tak se obnoví z PDA...ale ruku do ohně bych za to taky nedal.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Tak jsem to risknul a výsledek je následující:
    Samozřejmě, že se mi smazalo i to, co bylo v PDA. Jenže chytře provedená záloha PDA způsobila, že po obnovení byla naopak nová ta data v PDA a synchronizovalo se to zpět. Jediné, o co jsem přišel bylo barevné označení událostí v outlooku. Takže díky a já jdu barvit :-)

Podobná témata

1. Office2010 64bit: inst. WMDC 64 bit nelze, SPĚCHÁ
    Od audis v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 20-02-2011, 13:38
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-07-2009, 21:11
  3. Prosim poradte specha, rozdil HTC 100 a P3700
    Od petricak_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-04-2009, 10:13