Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přesun dat z PDA do outlooku, spěchá

johnee_r (290)|24.9.2006 23:05
Zdravím,
potřeboval bych akutně poradit. Omylem jsem přišel o kalendářová data v outlooku a jediné místo, kde jsou je PDA. Potřeboval bych je přesunout z iPAQa do Outlooku. Domnívám se ale, že když to nechám synchronizovat, tak se stane přesně to opačné a data se smažou i v PDA. Jak na to? Díky moc...
apach (12)|24.9.2006 23:14
Nevím, moje zkušenost je, že při úplném vymazání dat z PC, mobilu či PDA se kontakty vždy nahrály do vymazaného, ne naopak. V mém případě mám outlooková data ve dvou mobilech, PDA a PC, takže to zase takový adrenalin jako u Tebe nebyl, ale popravdě řečeno, mám docela strach Ti říci, ať se neobáváš, protože se může stát, že máš jinou konfiguraci a potom bych nerad, abys mi klepal u dveří...
johnee_r (290)|24.9.2006 23:19
No, já měl data v telefonu, outlooku a PDA. V telefonu jsem je smázl, protože tam byl nějaký problém s časem v domění, že je tam nahraju zpět z PC, ale smazaly se mi i z outlooku. Takže se teď bojím připojit PDA, abych nedopal podobně. Navíc se mi nesmazalo všechno, protože v telefonu jsem měl jen 2 měsíce zpátky. Takže Outlook není úplně prázdnej. Možná by pomohlo poslat všechno přes BT z PDA do telefonu, ale zaprvé nevím, jak poslat všechno najednou (jde to jen po jednom) a navíc telefon nepodporuje všechny outlooková pole jako PDA. Takže optimálně bych to potřeboval poslat z PDA do PC. Bohužel to nenabízí resolve items, ale jen synchronize, což je docela blbý :-(
Nicméně díky za radu.
dort (1212)|24.9.2006 23:23
nepíšeš co máš za zařízení a jaké WM :-(

jinak základ asi bude zálohu všech dat v PDA a pak spustit synchronizaci :-) jinak WM05 mají nabídku co se má přepsat PDA nebo PC :-)
johnee_r (290)|24.9.2006 23:25
iPAQ 5550, ActiveSync 3.8
Bobanovicz (511)|24.9.2006 23:26
Udělej zálohu PDA, vymaž kompletně vše z Outlooku a zkus to, když to nevyjde obnovíš zpět PDA.
Přikláním se k tomu, že pokud bude Outlook prázdný tak se obnoví z PDA...ale ruku do ohně bych za to taky nedal.
johnee_r (290)|24.9.2006 23:41
Tak jsem to risknul a výsledek je následující:
Samozřejmě, že se mi smazalo i to, co bylo v PDA. Jenže chytře provedená záloha PDA způsobila, že po obnovení byla naopak nová ta data v PDA a synchronizovalo se to zpět. Jediné, o co jsem přišel bylo barevné označení událostí v outlooku. Takže díky a já jdu barvit :-)