Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak nainstalovat program na sd kartu?

jakubjakub (0)|22.9.2006 14:03
Dobrý den,

pořídil jsem si Acer n35 s PocketKIMem. Při instalaci pocketkimu mi to ovšem hlásí, že není dostatek místa v hlavní paměti a nevím jak docílit toho, aby se to nainstalovalo na sd kartu? Vím že je to asi primitivní otázka, ale poraďte prosím.
Karm (365)|22.9.2006 14:11
Jestli probíhá instalace přes Activesync,tak když se Vás to při instalaci zeptá "Přejete si nainstalovat do výchozího instalačního adresáře aplikací?"Musíte dát Ne(nebo Storno,z hlavy nevím jak to přesně je),a pak to zobrazí rozevírací nabídku,kdy budete moct vybrat jestli RAM,ROM,nebo Karta.
Pokud to používá vlastní instalátor podobně jako tuším SmartMaps,mělo by to jít zvolit někde v průběhu instalace.
jakubjakub (0)|22.9.2006 14:41
PocketKIM používá vlastní instalační program, který běží na stolním počítači. V průběhu instalace skutečně nabízí výběr kam se bude instalovat na PDA. V základním nastavení nabízi tuto cestu (\Program Files\PocketKiM 2006) a při této cestě udává málo místa v hlavní paměti. Moje hlavní potíž je, že nevím jak správně zadat cestu na SD kartu (nenabízi výběr z menu pouze možnost ručního přepsání). Proto prosím o radu v tomto směru. Děkuji.
Karm (365)|22.9.2006 14:45
u mě v n50 je to vedeno jako SD CARD,podívejte se do file exploreru v PDA jak je to vás.takže poku se to bude jmenovat stejně,pak cesta bude např.
\SD CARD\PocketKim

Jinak by to chtělo příště hodit do nějaké příhodnější sekce.Buď přímo navigace,nebo alespoň Aplikace.
jakubjakub (0)|22.9.2006 15:12
U mě je sd karta vedena jako SD-MMC Card. Cestu \SD-MMC Card\PocketKiM 2006 jsem už zkoušel, ale výsledek je pořád stejný... objeví se hláška, že v hlavní paměti je málo místa.
organiq (165)|26.9.2006 18:09
Tema presunuto