Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: iPAQ a Exchange přes RAS

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Zdravím všechny,
    může mi někdo poradit, jak co kde nastavit, abych mohl používat RAS na Exchange 2000? Nejdříve jsem v ActiveSync zapnul synchronizaci se serverem, ten jsem zadal nejdřív jménem, pak jsem zkoušel i IP adresu. V iPAQu jsem vytvořil připojení RAS. Telefonické připojení a přihlášení proběhne v pořádku, ale žádná pošta nejde stáhnout. Vše se tváří OK, ale nic se neděje. (iPAQ 4150, ActiveSync 3.7.1). Dík za jakoukoili radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Možná zbytečná otázka:

máte korektně nakonfigurovaný e-mailový klient (pop3, smtp)? Dokážete se v rámci RAS dostat vůbec někam do sítě, ke které se připojujete?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Tady to bude potrebovat asi podrobnejsi popsani. Mist, kde by mohl byt problem, je totiz v tomto pripade povicero.

1. Je po pripojeni server Exchange skutecne dosptupny? PINGnete si na jmeno/IP?
    2. Zkousel jste to se pripojit lokalne, jestli to vubec synchronizuje? Je na Exchange 2000 nainstalovana komponenta Server ActiveSync?

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

díky pánové, na exchange nemám nainstalovanou componentu pro ActiveSync. To bude ten problém. Snad. Díky.

Podobná témata

1. iPAQ 214 a připojení k internetu přes PC
    Od meaxell v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-08-2009, 07:19
  2. iPAQ 214 a propojení přes BT
    Od Trapper John v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-05-2009, 22:05
  3. HP iPAQ H3970 přes BT s Nokia E65
    Od Fány_oldd v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq