Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Po Hard Reset bez Align screen n50

patronek (2)|20.9.2006 11:42
Zdravim vsechny,

dela mi velkou starost jak zajistit, aby po hard resetu n50 nebylo potreba stylusem nastavit zarovnani obrazovky. PDA je skryte za plexi a ne neni mozne ho po pripadnem vybiti vyndat. PDA je ovladano mysi.
Bude asi potreba nejak upravit ROM, aby pri prvnim startu nechtel nic nastavovat.

Nemate nekdo napad jak toho docilit?

Zdenek Malinsky (9781)|20.9.2006 12:09
Tak to nějak nechápu souvislosti. Když je za plexi a není ho možné vyndat, jak ho tedy nabíjíte? Pokud je stále na nabíječce, tak snad vybití nehrozí, ne? A jak provádíte soft reset (píchnutí) nebo hard reset? Zdá se mi to vše dosti nedomyšlené.
Karm (365)|20.9.2006 14:22
Osobně si myslím,že vyjmutí align screen bude docela velký zásah do samotného OS,chce to někoho kdo PPC pitval po SW stránce,a jd eo to jeslti to bude vůbec v domácích podmínkách možné :).
Dalším řešením je připojit PDA na nějaký náhradní zdroj energie,která bude živit PPC po dobu výpadku proudu(na trhu je celá řada UPS a pokud je člověk aspoň trochu zručný tak i levnějších stavebnic).Jinak další věc by byla rozpitvat PPC a tlačítka jako SR,zapnutí vypnutí si vyvéstr bokem(aby se zařízení při seknutí dalo vyresetovat),ztráta záruky je při tomto samozřejmostí.Jinak zkus lépe specifikovat dotaz,proč by mělo dojít k HR?
patronek (2)|20.9.2006 14:42
Soft reset je umoznen, neni to nedomyslene.

PDA je po dobu pouzivani na nabijecce, bohuzel se muze stat, ze se nebude mesic pouzivat. Muze a doslo tak uplnemu vybiti baterky a HR.

Diky Karme o UPS jsem premyslel, ale je to dost krkolomne reseni. Neznas nahodou nejaky software na "pitvani"?

Nepotrebuju vyjmout z OS align screen, jen potrebuju aby se automaticky po prvnim spusteni nespustil a PDA nabehlo jen do windows. Tak aby bylo mozne obnovit zalohu jen mysi.