Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WiFi SDIO Karta

LeonardoCupranek (5)|10.12.2003 22:54
Uz nekdo v CR prodava WiFi SDIO kartu kompatibilni s MDA2?
Docela rad bych si ji totiz koupil jeste z letosnich penez.
Nebo je lepsi si koupit CF BackPack a WiFi kartu formatu CF? A SD slot si nechat na pamet? Nestini BackPack fotaku?
Pujde SDIO WiFi pouzivat zaroven s BlueTooth, nebo si budu muset vybrat?
PavelR. (2184)|11.12.2003 08:02
[QUOTE="LeonardoCupranek"]Uz nekdo v CR prodava WiFi SDIO kartu kompatibilni s MDA2?
Docela rad bych si ji totiz koupil jeste z letosnich penez.
Nebo je lepsi si koupit CF BackPack a WiFi kartu formatu CF? A SD slot si nechat na pamet? Nestini BackPack fotaku?
Pujde SDIO WiFi pouzivat zaroven s BlueTooth, nebo si budu muset vybrat?[/QUOTE]

... prave na jednu cekam. Presneji je to SD WLAN card od spol. Socket, kterou ve vychodni Evrope zastupujeme. Info o karte najdete zde ... a jelikoz tu mam i MDA2 budu ji mit moznost i na tomto zarizeni odzkouset. Az tak ucinim, dam vedet ...

Pouziti BackPacku (predevsim vzhledem k tomu, ze obsahuje CFII slot, VGA vystup, dalsi baterku) je take pomerne dobre reseni. Jak je to ale s fotakem, to netusim ... nebot jsem BackPack zatim nevidel ...

Bluetooth i WiFi byste mel byt schopen pouzivat najednou nezavisle na tom, zda pouzijete SD nebo CF WLAN/BackPack - tj. nejedna se o zadne 2 in 1 reseni ale o dve samostatne jednotky s vlastnimi radici atd.

PavelR.
Pavel Koza (4761)|11.12.2003 11:11
[QUOTE="PavelR."]Pouziti BackPacku (predevsim vzhledem k tomu, ze obsahuje CFII slot, VGA vystup, dalsi baterku) je take pomerne dobre reseni. Jak je to ale s fotakem, to netusim ... nebot jsem BackPack zatim nevidel ... [/QUOTE]

Tesim se, az si to duo budu moci vyzkouset osobne, ale podle obrazku to bude pekny cvalik... U mne osobne by nejake intenzivni noseni MDA II + Backpack asi neprichazelo v uvahu, pokud si dobre vzpominam, tak kombinace rozmery podobna (iPAQ h3970 a CF jacket) mne po case otravila...
PavelR. (2184)|11.12.2003 11:32
[QUOTE="Pavel Koza"]Tesim se, az si to duo budu moci vyzkouset osobne, ale podle obrazku to bude pekny cvalik... U mne osobne by nejake intenzivni noseni MDA II + Backpack asi neprichazelo v uvahu, pokud si dobre vzpominam, tak kombinace rozmery podobna (iPAQ h3970 a CF jacket) mne po case otravila...[/QUOTE]

... vzhledem k tomu, ze jsem dost dlouhou dobu pouzival iPAQ 3970 s GSM/GPRS jacketem, vim Pavle o cem mluvis :-)

PavelR.