Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n50p, Nokia LD-3W, iGO2006 a odpojování

dusin (5)|19.9.2006 21:17
Dobry den gps se odpojuje s iGO v nekolika pripadech:

1) Pokud mam k igo pusteny jeste nejaky prehravac (zkousel sem WMplayer pocket music, TCPMP a winamp) tak se gps odpoji do 5 minut.

2) Pokud igo minimalizuju gps se take odpoji a je potreba ja rucne (z BT manazeru) pripojit

3) Po cca hodine nebo hodine a pul se gps stejne odpoji a je potreba ho vypnout, zapnout a rucne pripojit. (Za to ale nejspis muze acer... odpojuje co mu pride pod ruku)

Vite prosim nekdo co s tim ... aby se to neodpojovalo alespon kdyz mam pustenou hudbu.

Predem dekuji za odpoved
tortoise (546)|20.9.2006 12:23
V iGo se dá nastavit (a je to výchozí nastavení), že při minimalizaci odpojuje GPS. Tak mu to prostě zakažte a je to.
radimx_ce4you (12)|14.8.2007 16:45
Přeji pěkný den. Chci se jen zeptat, jestli někomu tato výše uvedená kombinace zařízení spolehlivě funguje a neodpojuje se. Chystám se za 14 dní na dovolenou a už nevím jak to řešit. Prošel jsem hodně návodů a rad ale zatím ani jeden nebyl spolehlivý. Tomtom mi jede na 100% ale iGo nejde domluvit aby udržel spojení. Díky
sinco_ce4you (229)|15.8.2007 09:50
Mam N30 a gps Nokia. A dela to taky. Po nejakm case, Igo zahlasi: odpojena gps, nebo tak nejak. Musim vypnout a zapnout GPS modul. Tomtom to neudelal nikdy. A tak pouzivam toma. Rad bych znal resen. Zkousel jsem rychlost prenosu dat, zrusil jsem sifrovani prenosu. A nic
lcdc (43)|16.8.2007 00:30
skusil by som este v sparovanytch zariadeniach premenovat nokiu na gps, niekde som cital, ze to pomaha...
oltcit (1098)|16.8.2007 00:46
V threade:Tuning iGO sa nachadza subor igobot.exe aj s popisom a ten riesi problemy s odpojovanim gps,vypadky hudby pri prehravani a navigovani.Okrem toho si skontrolujte ci v nastaveni mate povolene navigovat aj pri minimalizacii programu(sekcia Spustanie a minimalizacia)
oltcit (1098)|16.8.2007 00:47
:evil: zmazat pls
radimx_ce4you (12)|5.10.2007 22:46
...jen tak pro zajímavost iGo navigace mi už na Aceru N50 premium jede bezvadně. Sám si najde GPS a nemusí se doinstalovávát žádné dodatečné programy nebo dohrávat iGobot.exe, který mi stejně nepomohl...
...jinak díky OLTCITOVI za NULOVOU POMOC :evil: ;)