Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Acer n50p, Nokia LD-3W, iGO2006 a odpojování

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Dobry den gps se odpojuje s iGO v nekolika pripadech:

1) Pokud mam k igo pusteny jeste nejaky prehravac (zkousel sem WMplayer pocket music, TCPMP a winamp) tak se gps odpoji do 5 minut.

2) Pokud igo minimalizuju gps se take odpoji a je potreba ja rucne (z BT manazeru) pripojit

3) Po cca hodine nebo hodine a pul se gps stejne odpoji a je potreba ho vypnout, zapnout a rucne pripojit. (Za to ale nejspis muze acer... odpojuje co mu pride pod ruku)

Vite prosim nekdo co s tim ... aby se to neodpojovalo alespon kdyz mam pustenou hudbu.

Predem dekuji za odpoved
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

V iGo se dá nastavit (a je to výchozí nastavení), že při minimalizaci odpojuje GPS. Tak mu to prostě zakažte a je to.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Přeji pěkný den. Chci se jen zeptat, jestli někomu tato výše uvedená kombinace zařízení spolehlivě funguje a neodpojuje se. Chystám se za 14 dní na dovolenou a už nevím jak to řešit. Prošel jsem hodně návodů a rad ale zatím ani jeden nebyl spolehlivý. Tomtom mi jede na 100% ale iGo nejde domluvit aby udržel spojení. Díky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Mam N30 a gps Nokia. A dela to taky. Po nejakm case, Igo zahlasi: odpojena gps, nebo tak nejak. Musim vypnout a zapnout GPS modul. Tomtom to neudelal nikdy. A tak pouzivam toma. Rad bych znal resen. Zkousel jsem rychlost prenosu dat, zrusil jsem sifrovani prenosu. A nic

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

skusil by som este v sparovanytch zariadeniach premenovat nokiu na gps, niekde som cital, ze to pomaha...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

V threade:Tuning iGO sa nachadza subor igobot.exe aj s popisom a ten riesi problemy s odpojovanim gps,vypadky hudby pri prehravani a navigovani.Okrem toho si skontrolujte ci v nastaveni mate povolene navigovat aj pri minimalizacii programu(sekcia Spustanie a minimalizacia)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

: zmazat pls

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

...jen tak pro zajímavost iGo navigace mi už na Aceru N50 premium jede bezvadně. Sám si najde GPS a nemusí se doinstalovávát žádné dodatečné programy nebo dohrávat iGobot.exe, který mi stejně nepomohl...
    ...jinak díky OLTCITOVI za NULOVOU POMOC :

Podobná témata

1. Připojení externí obrazovky (acer n50p)
    Od mr.Advice v sekci Acer
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-02-2007, 09:21
  2. Acer N50p WM5
    Od vikino v sekci Acer
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 19-02-2006, 16:23
  3. ACER N50P - nejde zapnout
    Od kefodnaj v sekci Acer
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-12-2005, 12:03
  4. Jake prislusenstvi k Acer n50p?