Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

orientace

fajmi (53)|19.9.2006 19:32
Zdravím, mám jeden dotaz na který jsem nejak nikde nenasel odpoved. Jak se mam vyznat v teto obsahle konfere aby me neuteklo nic pro me zajimaveho a naopak me nechodili prispevky ktere me nezajimaji. Pochopil jsem, ze tam kde zadam svuj prispevek dostanu upozorneni na reakci, ale jak nastavit, ze mam zajem o vice informaci z více odvětví. Projit celou konferu je na týden. Mam zajem o prispevky ktere se tykaji Pocket PC, predevsim pak Tytna ktereho vlastnim. Děkuji
Docent (1234)|19.9.2006 19:57
"Mam zajem o prispevky ktere se tykaji Pocket PC" - maličkost, stačí nevšímat si příspěvků týkajících se Palmů, Symbianů a podobné havěti, a že je tady takových hafo :D .
daww (687)|19.9.2006 20:39
Když klikneš na modrý kosočtverec vedle diskuze, tak se ti zobrazí jen nové příspěvky od tvé poslední návštěvy a to se dá celkem rychle prolítnout a přečíst jen co tě zajímá. Když najdeš nějakou diskuzi, která tě zajímá, máš pod ní hned tři možnosti sledování: Sledovat odpovědi na toto téma
Přidat toto téma do svých oblíbených
Přidat toto téma na první stránku. Časem si jistě najdeš svůj systém ;)
fajmi (53)|19.9.2006 21:29
dík za rady. Co mate nastaveno v profilu aby jste se dozvedeli o novem prispevku. Jak jste nasli tenhle muj uvodni dotaz?? Me chodi pouze reakce na moje prispevky o jinych se nedozvim a vse prochazet je urcite nesmysl. Díky
fajmi (53)|19.9.2006 21:35
[QUOTE="daww"]Když klikneš na modrý kosočtverec vedle diskuze, [/QUOTE]

Ten kosočtverec jsem nenašel. Tedy vedle diskuzí je,ale na ten se mě nedaří klinout není aktivní
fajmi (53)|19.9.2006 21:36
A jeste dalsi vec kdyz si dam nejake tema do oblibenych tak kde se ty oblibene zobrazuji nikde jsem nenasel na ne odkaz??
Zdenek Malinsky (9781)|19.9.2006 21:38
Na hlavní stránce fóra:
Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy
Zobrazit vaše příspěvky
@ Zobrazit vaše oblíbené diskuze
Zobrazit příspěvky bez odpovědi
Zobrazit příspěvky za posledních 24 hodin
fajmi (53)|19.9.2006 21:52
Super to uz je vyrazne lepsi :-) Jak je to s tim modrym kosoctvercem??
beecher (9270)|19.9.2006 22:54
Moje bejvala ho mela ruzovej... Reknete te vasi, at uz ten inkoust nepije... ;) :D
fajmi (53)|19.9.2006 23:34
Teda zrovna od Vas bych ocekaval trochu odbornejsi odpoved, ale reknu ji to ;)
beecher (9270)|19.9.2006 23:53
Mne to v ten moment napadlo, tak jsem to sem musel skrabnout... Njo... ;) :D
Navic takto odreagovavam a uvolnuji pretlak... :)

Njo, modre kosoctverce vazne klikatelne nejsou, ale na prehledu 24 hodin se budou vedle nazvu tematu objevovat zlute ctverecky/obdelnicky (na vyssich rozlisenich uz to skoro nejde rozpoznat) se sipkou, ktere odkazuji na prvni novy prispevek v danem tematu od vasi posledni navstevy...

Staci? :)
fajmi (53)|20.9.2006 00:23
jo to je super diky :D S tím odreagovanim to chapu.