Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 37 z 37

Téma: Dynavix 14dní TRIAL za 125,-

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od audittpetr
    Socka rozhoně nejsem a pirát už vůbec ne,kdyby to bylo co k čemu,tak těch pár tisíc za to dám.
    Docela zajímavé tvrzení, zvláště když to porovnáme s realitou.
    Nejdříve se tu chlubíte, že používáte trial Dynavixu i po uplynutí testovací doby. Takže pirátíte (=používáte SW, na něž nemáte licenci). Potom z vás vyleze, že než byste utratil cca 2300 za TomTom či iGO (nabízející to samé mapové pokrytí, dle mně v podstatně lepším SW), tak raději podstupujete opruz v podobě neustálých hrátek s datem (což jste nám také velkohubě sdělil). Pokud tohle není typické chování socky, co už potom ano?
    Dělejte si co chcete, je to vaše věc, já se jen ptal, co vede člověka k tomu, aby se veřejně pirátěním a sockováním chlubil, protože to opravdu nechápu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Když podle vás nemám licenci,tak mi řekněte,co jsem jako za těch 125Kč koupil? A jestli vás to uklidní,tak Dynavix už pěkně dlouhou dobu nepoužívám.Taky máte dost ubohej názor,že přehození datumu je pirátství. To je spíš hloupost výrobce,že to stále funguje.Měl to udělat tak,aby se to po 14 dnech totálně zablokovalo nebo odinstalovalo.Stejnak nejdou určitě aktualizace.Takže o PIRÁCTVÍ už laskavě nemluvte.Uplně v prvním mém příspěvku jsem upozornil na tuto skutečnost s funkčností po změně datumu a tudíš sem předpokládal,že to někteří ocení ( socky,jak říkáte Vy).

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Navíc chci dodat,že tvůrce s nějkými nedostatky asi počítal ,a proto testovací verzi zpoplatnil,protože většinou se testovací verze poskytujou zdarma.Každý ať se o nákupu plné verze rozhodne sám.Toť Vše.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Vás (vlastně spíš tebe) tipuju tak na 12 let, možná 13, ve vyšším věku člověk mívá většinou projev inteligentnější. Za 125Kč sis koupil časově omezenou zkušební verzi. Pokud jí používáš déle, porušuješ autorský zákon (=pirátíš). Je úplně jedno, zda u toho musíš dělat ještě obezličky nebo to funguje déle samo od sebe. Když někomu na nádraží sebereš kufr, protože si ho nehlídal, pořád jsi zloděj (bez ohledu na to, že okradený si mohl věci lépe hlídat).
    PS: Až budeš mít příští týden hodinu ČJ, dávej trochu víc pozor, abys nedělal úlety typu "piráctví" či "tudíš".

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Nejseš Ty náhodou nějakej příbuznej toho tvůrce programu? Chtělo by to předělat. Do toho jak píšu Ti nic neni,chvátám a nepřemýšlím,abych stíhal odpovídat na ty tvý kraviny.Řeší se tu program ke kterýmu máš psát názor,poznatky,rady atd..,tak se tak chovej.Už mi raději na nic neodpovídej,ať nemusím zas ve spěchu odepisovat a vymýšlet nová slova do českého slovníku.
    PS: Ať žije DYNA-ŠIT

EDIT MODERATOR:
    Necitujte předchozí příspěvky. Thx

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

2 MODERATOR:

NEBYLO BY LEPSI TO TADY ZAMKNOUT?????
    audittpetr JE OCIVIDNE PUB NEZLETILEJ MLADOCH A NEBO -CETILETY JESITA. TO CO TADY PISE JE JASNY POKUS NA SEBE UPOZORNIT PROVOKOVANIM.
    JE TU "MILION" PRISPEVKU JEJICH INFORMACNI HODNOTA JE NULA.

NEJLEPSI RADA PRO OSTATNI JE JIZ TOHOTO UZIVATELE IGNOROVAT.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od audittpetr
    Můj názor je takovej ,že Navigační programy vůbec do PDA nepatří,protože to postě nezvládaj.
    Mně to Axim zvládá bez nejmenších problémů, s plnými detaily... To by pak do PDA nepatřilo třeba ani video...

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. opakovaná instalace trial verzí
    Od dvorky1 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-02-2008, 10:40
  2. POCKET-MUSIC: jeho funkce a trial součásti
    Od Shemik_ce4you v sekci Multimédia
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-12-2007, 17:31
  3. Úplné odstranění trial programu
    Od Jan Baudyš v sekci + Registry
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 07-09-2006, 23:06
  4. Počasí v češtině - trial nechci....:o)
    Od blazek.17 v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-09-2005, 23:20