Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 37

Téma: Dynavix 14dní TRIAL za 125,-

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

to pantata:
    No, musím konstatovat, že jste zkušenějším uživatelem Dynavixu, já jej používám pouze od 1.8.2005. S vaším pohledem na to, co je u daného softu důležité souhlasím, jen doplňuji „schopnost navigovat do cíle“, což, jistě mě dáte za pravdu, je u navigace to nejdůležitější. A toto plní Dynavix beze zbytku. Na spolehlivost mám, na rozdíl od vás, vyhraněně jiný názor. Z totálně nespolehlivého softu ve verzi, tuším, 1.0 jest poslední verze téměř 100%. No, a pokud je to jinak vidím problém buďto ve „šrotu“, nebo v tom, „kdo se na PDA dívá..“ (u PC se říká, že chyba jest mezi židlí a PC). V komfortu a jednoduchosti ovládání máte pravdu, určité mezery zde jsou, taktéž i v grafice, ale přehnaná jednoduchost by podle mého názoru vyvolala jen problémy ve flexibilitě využití. Řeknu to asi hrubě, kdo na to nemá asi by se měl poohlédnout po jiné navigaci, než za použití PDA. Větší mezery ale vidím spíš v absenci některých důležitých funkcí, ale to je, podle mého názoru, nekonečný příběh u každého softu, ne jen navigačního.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Já jsem maximálně spokoje,za 125Kč mám mapu a navigaci v ČR neomezeně dlouho,Triál neni jak se zdá Triálem.Stačí jen maličkost.

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Já jsem taky maximálně spokojen, neb jak se zdá zloděj není slušným člověkem. Ale naštěstí stačí jen maličkost aby to bylo vidět. :no:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

2 audittpetr - takovéto příspěvky jsou opravdu hodnotné, ale není důvod to psát sem. Myslím si, že jsi jedním z mála přispěvatelů tohoto serveru, který nepochopil, jak se zde má chovat. Toť můj názor.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Pro mne je to hodnotná informace. Znamená to, že ani Dynavix nemá dostatečnou ochranu proti neoprávněnému užití a je tedy otázkou času, kdy se buď zvýší počet uživatelů (což je v případě betaverze jenom dobře s ohledem na zpětnou vazbu k vývojářům) nebo kdy poklesnou tržby Dynavixu natolik, že bude nucen vydat novou verzi.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Já se jen zeptám - když už někdo nemá problém SW upirátit, proč by měl shánět nepovedený Dynavix, když za stejného (spíš menšího) úsilí může sehnat i lepší SW (iGo či TT)?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Kvalita SW je hodně subjektivní, mi nejvíce vyhovuje Dynavix (nepadá mi a routing i hlasovka mi připadají nejlepší)

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Pro všechny: Upřesnění,triál je omezen datumem,takže chytřejšího napadne,jak to udělat ,aby tento den nenastal v systému,kde Dynavix běží.K tomu nemusí být člověk žádný počítačový machr,ale nevím jak je to s aktualizací přes net.Prostě a jednoduše změním datum zpět a Dynavix můžu stále používat.

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Pavel Stejskal
    2 audittpetr - takovéto příspěvky jsou opravdu hodnotné, ale není důvod to psát sem. Myslím si, že jsi jedním z mála přispěvatelů tohoto serveru, který nepochopil, jak se zde má chovat. Toť můj názor.
    Myslím ,že sem nepatří právě tvůj příspěvek,kterým se vůbec nevěnuješ tématu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od audittpetr
    Pro všechny: Upřesnění,triál je omezen datumem,takže chytřejšího napadne,jak to udělat ,aby tento den nenastal v systému,kde Dynavix běží.K tomu nemusí být člověk žádný počítačový machr,ale nevím jak je to s aktualizací přes net.Prostě a jednoduše změním datum zpět a Dynavix můžu stále používat.
    Jenže normální člověk nepoužívá PDAčko jenom na navigaci, na to by mu stačila jednoúčelová krabička... A třeba takovej kalendář je mně s rozhozeným datumem na 2 věci...

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Tak si datum po ukončení navigace zas vrátíš na aktuální.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

No nevi,. DNVX ma udelanou ochranu celkem dobre a pamatuje i na posouvani datumu. Samozrejme prvni co cloveka napadne je sachovat s datumem. Bohuzel/nastesti GPS signal obsahuje i datum a cas, takze se PDA a potazmo DNVX vzdy dozvi jake je aktualni datum.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od audittpetr
    Tak si datum po ukončení navigace zas vrátíš na aktuální.
    Jasně, a před spuštěním navigace si upravím všechny údaje v kalendáři, abych byl správně upozorňován a něco neprošvih, a po ukončení to zase všechno vrátím zpátky...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Prostě a jednoduše změním datum zpět a Dynavix můžu stále používat.
    Přiznám se, že nechápu motivaci člověka, proč tu na sebe sděluje, že je pirát a navíc socka, která každou chvíli přehazuje datum a ještě je bez možností aktualizace, to vše pro úsporu několika málo tisíc.

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Socka rozhoně nejsem a pirát už vůbec ne,kdyby to bylo co k čemu,tak těch pár tisíc za to dám.Těch 125Kč bohatě stačilo na to,abych zjistil,že ten program vůbec nepotřebuju.Navíc pokud neni v PDA pořádně rychlej procesor a velká prázdná RAM ,tak se to po nastavení některých vlastností programu seká a zamrzá.Když mi to ale po změně datumu běží pořád,tak za Těch 125Kč můžu říct,že to je dobrej progam.Můj názor je takovej ,že Navigační programy vůbec do PDA nepatří,protože to postě nezvládaj.Lepší investovat do standartního navigačního přístroje,který má na starost čistě navigaci a né další věci jako systém Windows Mobile.Testováno na FS Pocket Loox 718,výsledek -nezvládá.:no:

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. opakovaná instalace trial verzí
    Od dvorky1 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-02-2008, 10:40
  2. POCKET-MUSIC: jeho funkce a trial součásti
    Od Shemik_ce4you v sekci Multimédia
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-12-2007, 17:31
  3. Úplné odstranění trial programu
    Od Jan Baudyš v sekci + Registry
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 07-09-2006, 23:06
  4. Počasí v češtině - trial nechci....:o)
    Od blazek.17 v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-09-2005, 23:20